Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ve ölüm !!!

ıstanbul aydın unıden arkdasım arkdas beraberdık aksam saaatlerınde normalınde cok ıyı sofor ancak ne zaman ne olucagı bellı olmuyor o cıktı arkasından yola ben cıktım aradam 5 dk gectı yoldakı trafıkden baslarına bıse geldıgını anladım.

ındıgımde cansız bedenı arabadan sarkıodu surucu MUHARREM ARI - 22 yasında yusuf kaya yanındakı arkadası hastaneye bız goturduk allahdan aılesıne sabır dılıyoruz canımız yandı.

kardeşim başın sağolsun çok üzüldüm allah sevenlerine sabır versin :(

Allah rahmet eylesin, öyle yada böyle bu hayat bitecek bbir gün. Bize düşen dualarımızı esirgememek ve kurallara katiyen uymak.

Allah geride kalanlara sabır versin mekanı cennet olsun

ALLAH rahmet eylesin. Umut kardeşime verdiği duyarlı mesaj içinde tekrar teşekkür ederim.Emniyet kemerini sakın ihmal etmeyin bindiğimiz anda takalım arkadaşlar.

ya gerçekten çok uzuldum. arkadaşlar bir anlık egonuzu tatmin etmek için ben yaparım ben aslanım bana bişey olmaz demeyelim. ben bunu hep söylerdim ve leonun direksiyonuna her geçtiğimde içimdeki trafik canavarına laf geçiremezdim. leonlar öyle bir arabaki seni birden ayar ediyor ve nasıl olduğunu anlayamıyorsun. bir anda bambaşka bir kimliğe burunuyorsun. bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı 2008 model 1.9tdı leonumu satıp Altea XL aldım. 1.6 motor 1600kilo kasa bi tarafınızıda yırtsanız kasa ağır bastığı için uçup kaçamıyorsunuz.

vefat eden arkadaşımızın ailesinin başı saoğulsun. kalanlara yuce Rabbim uzun ömurler versin. insan böyle durumlarda söyleyecek çok fazla söz bulamıyor ama bundan ders çıkaralım ve gaza basarken akşam eve gittiğimizde bizi bekleyen birilerinin olduğunu ve onlar için ne kadar önemli ve kıymetlli olduğumuzu unutmayalım.

her ne kadar gaz basarsanız basın sonunda gidiceğiniz yere en fazla 3 dk erken yada geç gidersiniz. hayatınız ve yasayacağınız ömur bu 3dkdan kıymetli değil.:(

aracı dün çekici üstünde gördüm , ailesine allah sabır versin..

emir başınız sağolsun allah rahmet eylesin

Hepimizin bası sağolsun arkadaslar yaşamla ölüm arasındaki o ufak çizgi bizi sevdiklerimizden alıp götürüyor dün olduğu gibi yarım saat önce yanımda olan arkadasım artık aramızda sevenlerinin yanında Y O K. ne olur arkadaslar o gaz pedalına basarken iki kere düşünelim unutmıyalımki o biranlık heyecan herseyimizi elimizden alıp götürebiliyor.

Geri
Üst Alt