Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!Katalizör ve son susturu ıptali!!

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Arkadaslar katalizör ve son susturucu ıptal edıp boru koymayı dsnuyorum??

1.Yararı ne olur ?
2.Zararı ne olur ?

Tüm çekiş karakteristiği alt üst olur, tdi motordan pek iyi ses de çıkmaz. Otoyolda dip gaz gitme haricinde yararı da olmaz.

Kat ve son iptal edersen sağlam ve çok ses çıkar ama arabanda bariz bir sekilde rahatlar ben yaptım ama kat hariç çünkü garantide orta ve son iptal yaptım deli gibi ses çıkıyor bu gidişle ortayı taktiracam galiba.

Kat ve son iptal edersen sağlam ve çok ses çıkar ama arabanda bariz bir sekilde rahatlar ben yaptım ama kat hariç çünkü garantide orta ve son iptal yaptım deli gibi ses çıkıyor bu gidişle ortayı taktiracam galiba.

yalnıs yusufun aracı dıesel??

bu arada tum susturucuları sokmek te guc kaybına bıle yol acabılıyor

kat iptali yaptıgın zaman aracın otomatik olarak beyinden arıca vericek çünki katalizörün oradaki sensesör oradi hava akışını yüksek veya alçak basın olarak sana sinyan verecek çok basit bi işlem oraya bi çigtır yani yanıltıcı taktınmı hiç bi sıkıntı kalmayacak ama tavsiyem işin ehlinde yaptır.

kat iptali yaptıgın zaman aracın otomatik olarak beyinden arıca vericek çünki katalizörün oradaki sensesör oradi hava akışını yüksek veya alçak basın olarak sana sinyan verecek çok basit bi işlem oraya bi çigtır yani yanıltıcı taktınmı hiç bi sıkıntı kalmayacak ama tavsiyem işin ehlinde yaptır.

bende kat yok zaten gerıye kalan susturuclar genısletıldı sadece .... ama downpıpeden ıtıbaren sona kadar duz boru yapmakta guc kaybına yol acıyor

Katalizör arıza ışığı yakar ancak aracın rahatlar yanıltıcı bunlarda gerekiyomu bilmiyorum ancak kat ve son susturucun sanırım orjinal iptal edersen aracın rahatlayacağı kesin şunu da düşünmelisinki komple boydan boya tek susturucu ve kat iptali ile aracın daha dirilir yani komple boydan boya yeni ve geniş borular koyarsan ve az sesli ancak orjinalinden geniş bir susturucu ile daha keyifli olur....

bundan önce 3 arabama yaptım 206 hdı pasaat 1.6 ve 207 rc hiç bir sıkıntı yaşamadım en önemlisi oksijen sensörüne takılan yanıltıcının iyi ayarlanması.
şöyle düşünelim aracın motordan çıkan dumanın hiç bir şekilde dıkanmadan çıkması nasıl güç kaybı olabilir.

bundan önce 3 arabama yaptım 206 hdı pasaat 1.6 ve 207 rc hiç bir sıkıntı yaşamadım en önemlisi oksijen sensörüne takılan yanıltıcının iyi ayarlanması.
şöyle düşünelim aracın motordan çıkan dumanın hiç bir şekilde dıkanmadan çıkması nasıl güç kaybı olabilir.

ne kadar rahat cıkıs o kadar rahatlama oluyor ama tork kaybı yasıyorsun sanayıde en ıyı ustalar bıle ıskender savas vs..... komple dumduz boruyu tavsıye etmıyorlar... WTCC yarıslarında bıle araclarda spor kat var

Geri
Üst Alt