Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kasko Yaptırmayı Düşünüyorum Tavsiyeler..?

orjinal teyp+yan cam değişimi veya yüksek bedelli aksesuar teyp zeyili kesilmiş ise, hasarsızlık etkilenir? böyle bir durum mu vardı?

üyelerimizden kelebenk (burçak) yardımcı olur ben burçağa 650 liraya yaptırdım benim arabayı

Arabayı Üzerime Alalı sene oluyor daha önce kasko yaptırmadım araçta LPG dahil 3 bin liralık extra var araç 10 Plaka Araçta kaza boya yok Fakat Aldıgım en ucuz kasko fiyatı 2.000 TL üstelik Öretmen İdirimli hali.. Sizce bu işte bi terslik yokmu:confused:

mevcut kaskomu 550 liraya yaptırdım ondan öncede 650 liraydı kaskosuz binilirmi selçuk ne yapıyorsun sen

2009 aracım için bu gün sigortam.net ten fiyat aldım. 30.300 araç kasko bedeli+5400 ekstra (lpg+tamponlar ) en uygun fiyatın anadolu sigirta olduğunu ilettiler. 1280 tl 10 taksit yapıyorlar.mini onarım,yılda 1 kez cam değişim hakkı,karşı tarafın hasarı 100bin tl ye kadar, doğal afetler terör vs hepsi var. ikinci kaskom olacak fiyat nasıl acaba yaptırsam mı??

2009 aracım için bu gün sigortam.net ten fiyat aldım. 30.300 araç kasko bedeli+5400 ekstra (lpg+tamponlar ) en uygun fiyatın anadolu sigirta olduğunu ilettiler. 1280 tl 10 taksit yapıyorlar.mini onarım,yılda 1 kez cam değişim hakkı,karşı tarafın hasarı 100bin tl ye kadar, doğal afetler terör vs hepsi var. ikinci kaskom olacak fiyat nasıl acaba yaptırsam mı??

İlk Defa Kasko yaptırdım Ben, Biraz Önce; Anadolu Sigortadan yaptırdım 30.300 araç kasko bedeli + 3.000 Ekstra (Lpg ve Ekstralar) Mini onarım, yılda 1 kez cam değişim hakkı, Deprem, sel, yangın, terör v.s karşı ful kasko, karşı tarafın hasarı Sınırsız TL ye kadar ... Ögretmen İndirimi ve 10 Plaka Farkı ve %5 Acenta indirimiyle birlikte 10 taksit 1.300 TL Toplam..

İlk Defa Kasko yaptırdım Ben, Biraz Önce; Anadolu Sigortadan yaptırdım 30.300 araç kasko bedeli + 3.000 Ekstra (Lpg ve Ekstralar) Mini onarım, yılda 1 kez cam değişim hakkı, Deprem, sel, yangın, terör v.s karşı ful kasko, karşı tarafın hasarı Sınırsız TL ye kadar ... Ögretmen İndirimi ve 10 Plaka Farkı ve %5 Acenta indirimiyle birlikte 10 taksit 1.300 TL Toplam..

benim 2. kaskom ve fiyatımız aynı selçuk hocam.hasarsızlık indirimim olması lazım aslında gerçi ekstralar daha fazla o fark olabilir mi ki :confused:

600 tl ye kadar muafiyetli demek ne oluyor :)

Örnegin Ben 300.000 liralık bi arabaya çarptım ve pert ettim bunun 22.500 ünü Zorunlu Trafik Sigortam, 600 lirasını Ben.. 276.900 tl sinide Kaskom Karşılıyor.. 600 Tl ye Kadarlık Hasarlara Kaskom Karışmıyor Yani..:eek:key:

Geri
Üst Alt