Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kasko Yaptırmayı Düşünüyorum Tavsiyeler..?

Konu, 'Sigorta & Kasko' kısmında brs-cn tarafından paylaşıldı.

1. brs-cn

brs-cn SCW Üyesi

156
    22
    18
    Merhabalar,aracımı kasko yaptırmayı düşünüyorum ama kararsızım bazı sigorta şirketleri 3.000 liraya kadar istiyolar..Sizce uygun fiyatlı güvenilir..Ne yapmalıyım..? Ön tamponum cupra sizce işletmelimiyim..İşletirsem fiyat olarak ne göstermeliyim..Tşk'ler..

2. smz

smz SCW Üyesi

254
    30
    28
    Eğer Anadolu Sigorta düşünürsen. Yardımcı olabilirim.

3. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    3bin lira çok yüksek gibi geldi bana..bilemicem tabi..tamponu ne varsa işlet...

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    merhabalar size önerebileceğim 6 veya 7 yıldızlı dubai kaskodur... dubai kaskoyu iki yıldır kullanıyorum hem geçen sene aldığım en uygun fiyat ve hasarsızlık indirimi olarak güzel.deprem sel terör eylemlerindeki maddeleri diğer firmalara göre daha duyarlı... karar senin.

5. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    bende komple bodykitim işli durumda jantlar ve coiloverda işli 1600-1700 arası bişi ödemiştim

6. bose

bose SCW Üyesi

137
    39
    28
    aracına sonradan ne eklettiysen ruhsatına işlet derim,kasko için o kadar çok seçenek var ki,sana tavsiyem ki bu en önemli konudur kaskoda,aracını götürdüğün servis hangi kasko firmasıyla daha iyi anlaşıyor bunu dikkate alarak koskonu yaptır

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    1. ruhsatın adınıza işlnemesinden sonra 1 ay gibi zaman geçmişse
    2. yaş 30 altı ise
    3. önceden ağır hasarlı dosyanız varsa (pert edilen araç)
    zaten surprim uygulanır (normal rakam üstü), bunlardan hangisi var sizde?

8. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Anadolu sigorta tek ecerim 5 senedir hiçbir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim

9. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Eureko'dan uzak durunda, benim 2 aralıkta bitiyor. 1400 liraya yapmışlardı. Hiç kaza yapmadım 2200 lira istiyorlar. Neymiş efendim teyp hırsızlığı olmuş aracımda, kasko 1 sene içinde 1 teyp 1 cam parasına hasarsızlığı bozmuyor dedim evet bozmuyor ama zeyil sonrası böyle oluyor diye sorun çıkarmışlardı. Ergo'dan memnundum eski aracımda, hiç sıkıntı çıkarmadılar.

10. mateach

mateach SCW Üyesi

208
    22
    18
    groupama hakkında bilgisi olan var mı.. aralık 14 te doluyor kaskom şimdiki ankara sigorta fakat seat bayiileriyle anlaşması sadece kadıkoyde..bu yüzden groupama veya ergo yaptırmayı planlıyorum

Sayfayı Paylaş