Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kartepe snowbord

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şemun sıkıntı yok org.devam

Yilmz abi anadolu yaksinda bulusma saati ve yerini detayli yazarmisin bilgisyrm bozuldu konuya tam bakamoyorum

08:00 hareket gişelerin ordan otobana giriş sağdaki cep

Bu arada yarın bende yokum........

maşallah ne güzel bir organizasyon olmuş herkes fire ama suç bende organizasyonu tam yapamadım herkesten af dilerim

maşallah ne güzel bir organizasyon olmuş herkes fire ama suç bende organizasyonu tam yapamadım herkesten af dilerim

Abi bnm sorumlu oldugumu duşunuyorum sen takma kafana... Scw bu gune kadarki organizasyonlarda herkesi memnun etmştr ama hyt bazen planlara uymuyor herkesten bu gunki durum içn ozur dilerim... Kabul edyrm beceremedm...:(

Neden özür diliyosun ki Tarık :D
Hiçbir seatın oraya çıkamayacağı belliydi ve bu düşünce olmadan önce bir servis ayarlanması ya da başka ayarlamalar yapılması gerekiyodu. En başından bakarsak buluşmanın adı Kartepe snow board ama içeriğinde mangal var ??? kaymakla ilgili bişy yok. Bizim gelmememizin nedeni oraya çıkacak bi aracımızın olmaması ve asıl yapılması gereken board olayını yapamamamız yoksa elimizde telesiyej kartları mevcut içleri dolu bir şekilde :D
Yani senin suçun yok ;)

Yoksa bizde gelmeyi çok isterdik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt