Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kartepe snowbord

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tesekkur ederim umut ama mevzu o degil... Çıkılamayacksa ble bunu bnm araştrp bilgi vrp duzelme yapmam gerekrdi... Araştrma yptm ama gdp bakamadm araştrmalarm şu anda yolda sorun olmadgni gosteriyo... Nyse buseferlk boyle oldu affola...

Belli bi yere kadar tabiki olmuyor ama jandarmalar zincirsiz kimseyi çıkartmıyor yukarı. Çıkartmadığı yerde büyük bir karmaşa oluyor orda imkanı yok zincir takılacak yer yok... Yukarı en tepeye kadar çıkman gerek onun için sende de tam teşekküllü bir araç olması gerek. E dün çıktın bugün kim bilir ne olucak o yollar

Tarık özür dilenecek bir durum yok,sorun şu.Organizasyon yapılacak yer hava şartlarının değişken olduğu bir yer ve acıkcası arkadaşlarımız Leon yada ibizalarla oraya cıkmaya çekiniyor haklı olarak.Kartepe yada Uludağ gibi yerlerin hava durumlarını internetten takip edemezsin hava acık görünür,oraya gitmişsin fırtına var son derece değişken,O yüzden senlik bir durum yok.

arkadaşlar kartepe dediğiniz yer havanın en kötü olduğu zamanlarda bile herzaman yollarının tuzlandığı yolun hep açık olduğu bir yer..yani zincirlik bir durum yok,,şuan hele hiçbir sorun yok..dün maşukiyedeydim ve kartepe manzara cafeye gittim kar bile zor görürsünüz :D

buraya gideceğimizi yazmıştım zaten ve de gittik kartepe sabhtan cıkıp
yollar gayet acıktı baya yukarılara cıktık sıkıntı yoktu
resimleri yakında eklerim

giden herkese kendim adıma özürü bir borç bilirim teşekkür ederim herkese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt