Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapılarda kaynak izi var?

Bu tür konularda resim eklense sorularınıza daha sağlıklıcevaplar alırsınız bence

Kaynak izleri olabilir, normaldir. Üretimden kaynaklı olmadığını düşünüyorsanız eğer, bir ekspertiz raporu çıkartabilirsiniz. 2012 Leon FR (hatta 2013 üretim benimkisi çünkü VIN numarasının 10. hanesi D) ben de aldım. Arabayı alalı tam iki hafta olacak yarın. Klimatroniğin şöför kısmının tarafına gidecek motordan gelen sıcak hava ve havalandırmayı açıp kapatan kapağın klepe motoruna bağlandığı manivela kolu takılmamış fabrikada. Neyse o sorun halloldu. Fakat hala arabanın direksiyonu 1-2 derece sola eğimli. Aracın direksiyonunu tam düz tutarsam sağa gidiyor araba. Arka sağ camdan ciddi bir rüzgar sesi geliyor 90 km/s'in üstünde...

O yüzden, takmak istedikten sonra takacak şey bulursunuz. Yormayınız kendinizi, keyfini sürün arabanızın bence..

Bende de var kardeşim. Sıkıntı yapma. SEAT fabrikasında sorun var :D

Geri
Üst Alt