Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kapılarda kaynak izi var?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında tit tarafından paylaşıldı.

1. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    Selam arkadaşlar, yeni farkettim aracın ön iki kapısının iç kısmında kaynak izi var belirgin bir şekilde. Sizin aracınız da var mı bakar mısınız. 2012 leon FR

2. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    tam olarak nerde bu kaynak izleri , ilk defa böyle birşeyi okuyorum , net olması açısından resim çekip paylaşırsanız daha mantıklı yanıtlar alabilirsiniz

3. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    Kapının üst kısmında iç taraf yani aynanın hızası diyeyim. Bir bakın bana mı özel herkese mi ? resim çekeyim..
    1.jpg

4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Dert etmeyin sıkıntı yok hafiften kalmış olabilir.

5. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Gardaşım dert etme. Arabayı baştan aşşa incele kesin bir değil bir kaç şey bulacaksın. Sende takıntı yapar boşuna canını sıkmış olursun. Bas gaza bak keyfine. Ben sana sayayım şimdi. Sol ayna geç kapanıyor yolcu kapısı çok kötü kapanıyor ve uzun yolda bir taş ön tampona isabet etmiş ve iğne ucu kadar iz yapmış bende takıntılıyım ben nabayım? :) Ya arabayı garajdan dışarı çıkarmıcan yada ver gazı ver coşkuyu. :) Ha eğer cidden herhangi bir değişme sonradan rütuş ve buna benzer arabanın sıfır özelliğini kaybettirmiş sıkıntılar ortaya çıkarsa hakkını da sonuna kadar ara.

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    var merak etme

7. EmreKLKSZ

EmreKLKSZ FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

322
    105
    0
    var hocam var bende de var 2012 FR :)

8. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Hiç dikkat etmedim ama vardır :)

9. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    herkeste varsa toplanıp gidelim doğuş oto ya

10. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    Takıntı değil de geçenlerde citreön olması lazım sıfır araba almış 2 yıl sonra pert kaydı oldugunu öğrenmiş aklıma geldi aracı silerken her iki kapıda da ek yapmış ve izi kalmış gibi gördüm bir sorayım dedim. Madem herkeste var o zaman sıkıntı yok. Ama olmaması gerekir.. :D

Sayfayı Paylaş