Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kapı Kilidi Sorunsalı

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında tibuk5361 tarafından paylaşıldı.

1. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    Merhaba arkadaşlar,
    2008 Seat Leon Stylance aracımın sağ ön kapısı uzaktan kumanda ile kitleniyor fakat açma düğmesine bastığımda heryer açılıyor sağ ön kapıda tık yok. İçerdeki açma kapama düğmeleride işime yaramıyor. Her seferinde elimi uzatıp açmak zorunda kalıyorum kapıyı. Kilit 1 kere açıldımı kilitleyene kadar bir daha sorun yaşamıyorum dışardan açılıp kapanıyor kapı. taa ki uzaktan kumanda ile kitleyene kadar
    Aranızda bu sorunla daha önce baş etmiş kimseler var mı acaba?

2. Balistik111

Balistik111 SCW Üyesi

52
    23
    8
    Kapi kilidi motoru yanmstr aynisi benm basimada geldi kartal sanayide zar zor birine yaptirdm normalde servis kilidi deistirmen gerektgni soluo ama degistirme pahaliya patlar

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  3. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    Kapı kilidi motoru sadece kildi açarken mi çalışıyo kilitlerken çalışmıyor mu? Benim aracın kapısı kitleniyo ama açılmıyo?
    Siz ne kadara yaptırmıştınız , hatrınızda var mı?

4. Balistik111

Balistik111 SCW Üyesi

52
    23
    8
    Bendede ayni sorun vardi 100 liraya halletirmstm ama kilid deiscek dedklernde 500 600 cikmasi sadece taktrmasi felan uzun is yani benm kapimdada ayni problem vardi icerden acilio ama dimi icerden koldan

5. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    Aynen aynen, içerden açılıyo dışardan açılmıyo , bazen aklına estiğinde dışardan da açılıyo ama % lik dlilime vurduğunda %90 açılmıyo dışardan.

6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    içerden mandaldan açılmıyorsa kilit mekanizmasından kaynaklanıyordur...kumandayı da etki eder.kaportacı çözer işini

7. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    İçerds mandal diye birşey yokki, kapının kolcağı var sadrce

8. Balistik111

Balistik111 SCW Üyesi

52
    23
    8
    Ayni sorunu bende yasadm bende cok arastrdm morelmi bozuodu baya:) direk benim dedigm olay usta bu kapi kilidinin icinde iki tane motor var biri yanio genelde cok ufak bisey eskiden oyuncaklarn icnde cikardi kuck icinde iki tane miknatis olur o motordan iste eger istanbldaysan ben seni o yaptrdgm yere yonlendirirym baska yerdeysende oto kiliticiye git cozer kardesm aksi takdirde pahaliya patlar

9. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    Malesef ankaradayım,
    Bende çift motor vardır diye düşünüyorum çünkü motor komple iptal olsa veya yanmış falan olsa kapıyı kitlemeyi de yapmaz. Ama bu kitliyo açmıyo, Hafta sonu bir oto kilitçi bulurum muhtemelen, çok teşekkür ederim vallaha.

10. Balistik111

Balistik111 SCW Üyesi

52
    23
    8
    Bazen icine pislik dolupta tikanabilio biras wd 40 siksan icine bi kac kere kapatp acsan sansini dene en azindan

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş