Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Kilidi Sorunsalı

Bazen icine pislik dolupta tikanabilio biras wd 40 siksan icine bi kac kere kapatp acsan sansini dene en azindan
wd40 düşündüm ama o motor aksamına sıkmam gerekmez mi? Kapı döşemesini sökmem gerek yani? Dediğin doğru kurum pislik sıkıştırmış olabilir falan ama yöntemi bilmiyorum şuan,,,

Soksen daha ii olur ama zahmetli is sen distan sikmayi dene bol miktarda ince ucu oluo wd 40larn icine doru sk bi sansni dene

Hahahahahaha :):) Haklısın vallaha, pekii gel gelelim can alıcı kısmına, madem sen söktürdün kapıyı o 2 tane motoru gördün :) kapının neresinde kalıyo tam olarak? Sıkacaksam sağlam sıkayım :)

Kardesm kilit varya kilidin icinde iki tane motor var leonlarda oleymis sadece normalde tek motor oluomus:)

O zaman bi taraflarını söküp haif esnetmem içine de allah ne verdiyse wd 40`ı basmam gerek... Olmazsa oto kilitçi ;)

Sansini dene bakalm insallah olur ben sokerken basnda bekledm ustanin gordm biraz ince isclik var ama eli yatkn adam deistirir:) sen wd40 la bakalm bo bi miktarda kapiyi bi kac kere sert kapat ac kilitle ac felan insallah olur

Denicem en kısa zamanda , sorunlarımız böyle ufak şeyler olsun ya, allah beterinden korusun

Geri
Üst Alt