Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı esıgı+ayna stıcer ve anahtarlık almak ısteyen

Konu ile ilgili olarak bende ayna ve digee buyuk sticker dan aldim. Baktim havalar yagisli olacakmis hemen uygulayayim dedim. Fotolari az once cektigim icin kotu olabilir, en kisa zamanda gunduz fotolarini ekleyecegim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Bagajda hoş durmayacaktı, boyutu biraz büyük oldu gibi ama arka kapının altında daha güzel duracağını biliyordum :D Boyut yinede iyi olmuş ;)

Bagaj icin evet oldukca buyuk ama kapilarda ideal oldu.

ayna ve kapı içleri için bana da yollar mısınız? kapı içindekin Fr yazmasın lütfen. (Kırmızı) teşekkürler!!

arkadaslar buda scw ıcın yapılmıs olan dızayndır ısteyenler varsa ısımlerını yazdırabılırler resımdekının ortalanmıs ve sıte adresı bırazcık daha buyuk olmus halıyle gelıcek 3m cast folyoya dıgıtal baskı seklınde olucaktır

Bana 1 çift ekle..diğer siparişleri ayrıca bildireceğim..

Konu ile ilgili olarak bende ayna ve digee buyuk sticker dan aldim. Baktim havalar yagisli olacakmis hemen uygulayayim dedim. Fotolari az once cektigim icin kotu olabilir, en kisa zamanda gunduz fotolarini ekleyecegim.

Yakışmış :eek:key: Seat Sport Yazısı yetiyor zaten sırf onun için Arrow jant alabilirim :)

Geri
Üst Alt