Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı esıgı+ayna stıcer ve anahtarlık almak ısteyen

hocam merabalar son 2 tane kapı eşiği kaldı demişssiniz.. ben alabilirim..ayna lar için olandan da varsa iletişime geçelim.ve ayrıca arka kapılar içinde var mı acaba..

arka kapılar ıcın yok bu arada ozel mesaj attım Lejyoner bu arada abı ıkıtane scw esıgı eklemıstım sana eger onları ıstıyosan onlarıda salı gunu gnderebılırım

Buyuk ihtimalle kalan son ikitaneyide birine soz verdi Burak, ama devami gelecek siz iletisim bilgileriniz icin Burak`a ozel mesaj gonderin.
Bu arada sitede once kendinizi tanitan bir konu acarsaniz daha cabuk, etkili cevaplar alabilirsiniz :)

eyvallah hocam teşekkürler..

Dostum sen bu california kokularından satıyordun ya senin araçta da vardır muhakkak. Nereye yerleştiriyosun o kokuyu? Arka bardaklıklara olur mu acaba cuk oturuyor mu ?

o bardaklıklara cuk oturuyor dostum oraya koyabılırsın usb ve auxun oldugu kısma koyabılırsın

Geri
Üst Alt