Kamera Leon 2016 dsg 1.6 stayle | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kamera Leon 2016 dsg 1.6 stayle

wustafaozkan

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba aracı bugun aldık yanlız eşim geri görüş kamerasız sorun yaşıyor buna nasıl kamera takıcaz yardımcı olurmusunuz lütfen DABIL EKRAN VAR ARAÇTA

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

LKTN

Kayıtlı Üye
Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Büyük ekran da 5.8 ve 6.5 inc olarak ayrılıyor. 5.8 e uygulanabiliyor ama biraz uğraştırıyor. 6.5 ise arkasında direkt olarak çıkış portu var diye biliyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

wustafaozkan

Kayıtlı Üye
Optık park olmasa olur bana esim diğer i20 alıştı gerı gidemiyo mecbur bulup yapıcaz ama ilk defa bu gruba biniyorum yardımlarınızla cözucez

wustafaozkan

Kayıtlı Üye
Eksik olma kardesim nerden buluruz ve satan cocuk aman elletme gizli özellik actırma felan dedı garantıde skıntımı oluyor

LKTN

Kayıtlı Üye
Eksik olma kardesim nerden buluruz ve satan cocuk aman elletme gizli özellik actırma felan dedı garantıde skıntımı oluyor

Valla araçlar için multimedya parça satan her noktada geri görüş kamerası bulabilir ve eğer anlıyorlarsa tesisatını da yaptırabilirsiniz. Gizli özellikler konusunda aracı satan arkadaş biraz titiz sanırım. Ben aracı bayiiden teslim alırken bizzat özellikleri açtırabileceğim adres verdiler. Bunlar zaten araçta olan özellikler. Ekstra bir işlem yapılmıyor yani. Bana Ender elektroniği önerdiler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi