Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kamera Leon 2016 dsg 1.6 stayle

wustafaozkan

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba aracı bugun aldık yanlız eşim geri görüş kamerasız sorun yaşıyor buna nasıl kamera takıcaz yardımcı olurmusunuz lütfen DABIL EKRAN VAR ARAÇTA
b7daeeda5ffa8f7ddc5748f2b5933a89.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Büyük ekran da 5.8 ve 6.5 inc olarak ayrılıyor. 5.8 e uygulanabiliyor ama biraz uğraştırıyor. 6.5 ise arkasında direkt olarak çıkış portu var diye biliyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Dabıl ekran var araçta en dolusu dizelin

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Optık park olmasa olur bana esim diğer i20 alıştı gerı gidemiyo mecbur bulup yapıcaz ama ilk defa bu gruba biniyorum yardımlarınızla cözucez

Eksik olma kardesim nerden buluruz ve satan cocuk aman elletme gizli özellik actırma felan dedı garantıde skıntımı oluyor

Eksik olma kardesim nerden buluruz ve satan cocuk aman elletme gizli özellik actırma felan dedı garantıde skıntımı oluyor

Valla araçlar için multimedya parça satan her noktada geri görüş kamerası bulabilir ve eğer anlıyorlarsa tesisatını da yaptırabilirsiniz. Gizli özellikler konusunda aracı satan arkadaş biraz titiz sanırım. Ben aracı bayiiden teslim alırken bizzat özellikleri açtırabileceğim adres verdiler. Bunlar zaten araçta olan özellikler. Ekstra bir işlem yapılmıyor yani. Bana Ender elektroniği önerdiler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

standart ekrana geri görüş kamerası takılabiliyor mu

Geri
Üst Alt