Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kahvaltı org.sohbet

bence 2 tane degilde 4-5 tane olması daha ıyı olur

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

abim ayarlarsak zaten siteye ilan ederız merak etme :)

bencede güzel bi fikir telsiz olayı en azından ışıklarda işe yarar

Şehir içi için ben 3 adet telsiz getiririm, iki adette Ömercan da var sanırım eder 5 bu da yeterli sayı zaten

ufff telsiz manyağı oldu konvoy hahahahaaa... Konvoy başı ve konvoy sonu isimler de belli olursa hiç bi sorun çıkmaz, kaybolmalar da yaşanmaz.

Özgür işte de siteye girecek olursam işten atılırım sen bi alo de eğer gün içi bişey yaparsanız.

Arkadaşlar benim fotoğraf makinası daha Erya nın önünde tırtladı iş bu sebepler neredeyse tüm çekimleri Ömercan ın makine ile yaptım o yüzden resimleri Ömercan dan bekleyeceğiz (ki yandık bu sebeple) olmadı Ömercan sen yarın kartı bana getir reader dan bütün resimleri benim flash belleğe atarız yarın akşam siteye koymuş olurum

ufff telsiz manyağı oldu konvoy hahahahaaa... Konvoy başı ve konvoy sonu isimler de belli olursa hiç bi sorun çıkmaz, kaybolmalar da yaşanmaz.

Özgür işte de siteye girecek olursam işten atılırım sen bi alo de eğer gün içi bişey yaparsanız.

abi düşünsene tepelerde telsiz antenleri ellerde mayk lar kaptan finasif i arıyor hahahahahah olaya bak

tmamdır faruk abım
mesaj alındı :)

valla bende telsız var bundan sonrakılerde camcar olmayı dusunuyoruz mahsuru yoksa hem fotografcı ben benım ıcın sorun olucagını sanmam kı sorun olursa dıle getırır herkes o ıstede telsız cok rahatlatıyor

bu konvoy güvenliği konusu açılmışken artık daha rahat ve dikkatli olabiliriz. trafik kurallarını hiç kimse ihlal etmesin konvoydan kopacam diye ışıklardan falan da kural ihlali yapmayın. Hatta konvoy güvenliği için yeşilden sarıya geçtiği anda direk durun, bugün ben sarıyı gördüğüm anda durdum çevremdekilerin de direk durması çok keyifliydi. Artık tek sıra halinde gidebiliriz, dönüşlerde yığılma ve kopmalar, trafiği engellemeler de yaşanmamış olur:)

Geri
Üst Alt