Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kahvaltı org.sohbet

dünyanın öbür ucuna gideceğim için gokarta katılamadım, ama çok içimde kaldı, daha geniş bir zamanda tekrar yapalım lütfen :)

gerçekten çok güzel ve keyifli bi gündü emeği geçen ve katılan katılmıyan bütün scw ailesine teşekkür ederim.ama kahvaltıdan sonra go kart da bi başka keyifli oldu.katılmıyanlar çok şey kaçırdı:D:D

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

yco ve emre başkası yalan

sağol abim.güvenini boşa çıkarmam demiştim:D ama bigün go kartda seni aramızda görmek isteriz:D

Bursa organizasyonu icin izmir ekibini goreve davet ediyorum Cezmi Baba sen anladin

Uyuya kalmam nedenıyle katılamadıgım ıcın cok uzgunum,artık bursa organızasyonunda varlıgımı gostermeye calıscam:)

can gelse bugün çok matrak kareler çikardi ortaya...yiğitin delik şortu baya bi malzeme çikarirdi:D

Gelen herkese katılımları ile renk kattıkları için hem şahsım, hem yönetim ve hemde Erya otomotiv adına teşekkürler. Güzel bir sabah kahvaltısı ardından almış olduğum güzel haber ile yanınızdan eken ayrılmış olmam sonucu go kart yarışını kaçırdığım için üzüldüm ama katılanların iyi eğlendikleri resimlerden de belli oluyor :D

Bu konvoydaki kopmaları engellemek için konvoy önünde ve arkasında telsizle irtibat kurulabilecek bir telsiz işe yarayacaktır. 2 telsizle durum gayet iyi idare edilebilir. Bugüne kadar hiç bir uyarı yapmamamıza rağmen tatsız bir durumun yaşanmamış olması üyelerin birbirlerine saygısıdır ama yine de bi uyarı yapılmalı.

Hepsi 2 telsize bakıyor bence. Gereği neyse ben üzerine düşeni yaparım, bu grup için her türlü yardıma hazırım.

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

Özgür, Hako, hafta içi Fener yapacağınız gün Şirinin bankada nöbeti yoksa bende katılırım. İş çıkışım 18.30, uyarsa araşalım.

Geri
Üst Alt