Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kahvaltı org.sohbet

Evet degerli scw üyeleri her zamanki gibi bu organizasyonumuzda çok çok güzeldi burdan başta cezmi abi ve erya otomotiv olmak üzere emegi geçen herkese çok teşekkürler ederim...go karta gelemedigim için üzgünüm ama hafta arası fener bostan yaparsak varım...yigidim benim bagajda eşofman vardı haberim olsaydı verirdim :D sana sadece uzun gelirdi...:D

Yiğidin yanında yırtığı kapatmak üzere lastik vardı, senin eşofmanlara çözüm de bulabilirdi ama şimdi haber veriyorsun bütün gün havadar havadar gezdi:)

İlk defa organizasyona katıldım ve bir dahakine katılmak için sabırsızlanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler,

Konvoy konusuna bende katılıyorum. Eryadan çıkarken en arkada ben vardım ve trafik ışığını kırmızı yanıyor ve sağımda trafik polisi duruyordu, minibüs caddesi yada sahil yolundan gidicektim. Şansımı sahilden kullandım ve konvoyu yakalım :)

Go kart olayını kaçırdığıma çok üzüldüm uzun zamandır yapmıyodum, ayrılırken hiç haberimde olmadı. Bir dahakine inşallah.

Bu arada avatardaki kişi olmadığım anlaşıldığı için çok mutluyum :) Meğer herkes beni böyle zannediyormuş özellikle Mert abi bu çocuk tam psikopat heralde demesi beni çok güldürdü.

sende gercek resmini koy pskopat sanmayalım :D:D tigueni olan arkadaştın değilmi sen

yapma yaaa, bende bu adam neden ısrarla bizimle geliyor diye düşünüp duruyordum:D seat olmayınca ve tanımayınca anlamamam normal tabi:)

İlk defa organizasyona katıldım ve bir dahakine katılmak için sabırsızlanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler,

Konvoy konusuna bende katılıyorum. Eryadan çıkarken en arkada ben vardım ve trafik ışığını kırmızı yanıyor ve sağımda trafik polisi duruyordu, minibüs caddesi yada sahil yolundan gidicektim. Şansımı sahilden kullandım ve konvoyu yakalım :)

Go kart olayını kaçırdığıma çok üzüldüm uzun zamandır yapmıyodum, ayrılırken hiç haberimde olmadı. Bir dahakine inşallah.

Bu arada avatardaki kişi olmadığım anlaşıldığı için çok mutluyum :) Meğer herkes beni böyle zannediyormuş özellikle Mert abi bu çocuk tam psikopat heralde demesi beni çok güldürdü.

ahahah valla bana hiç piskopat bi halin varmış gibi gelmedi :D

Geri
Üst Alt