Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kahvaltı org.sohbet

ilk defa katıldım ve çok güzel bi organizasyondu emeği geçen herkese teşekkürler..

Bir aile ortamı kadar sıcaktı kimsenin yabancılık çektiğini sanmıyorum ;)

Evet degerli scw üyeleri her zamanki gibi bu organizasyonumuzda çok çok güzeldi burdan başta cezmi abi ve erya otomotiv olmak üzere emegi geçen herkese çok teşekkürler ederim...go karta gelemedigim için üzgünüm ama hafta arası fener bostan yaparsak varım...yigidim benim bagajda eşofman vardı haberim olsaydı verirdim :D sana sadece uzun gelirdi...:D

çağlar kardeşime kusursuz organizasyon için erya yönetimine ve siz değerli dostlarıma çok teşekkür ederim...

Emeği geçenlere kendi adıma çok teşekkür ediyorum çok büyük keyif aldım erken ayrılmak istemezdim fakat trafikle baş etmek çok zor...

evet gelmeyenler güzel bir pazar sohbet muhabbeti kacırdı.

Bursa organizasyonu icin izmir ekibini goreve davet ediyorum Cezmi Baba sen anladin

o ekip bana cok benzin yaktırmıstı :) ne güzel hiç konvoyu bozmadan 3 kişi yanyana gitmiştik dönerken dimi ?:p

aranızda olamadım ama 18 ini bekliyorum bursa için

Katıldığım ilk organizasyondu gerçekten güzeldi sıcak bir aile ortamı gibi erya'ya ve organizasyonu ayarlayan herkeze teşekkürler

Geri
Üst Alt