Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

K&N kutu tip hava filtresi temizleme

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında igci_01 tarafından paylaşıldı.

1. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    arkadaşlar aracımda K&N kutu tip hava filtresi kullanmaktayım.Bu aralar yakıt artışı olduğunu hissediyorum.Bundan dolayı temizlemeyi düşünüyorum.Bu tip hava filtreleri nasıl temizlenir bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    solusyonu ve yagı var mı sende ?

3. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    hayır yok:(

4. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    kuru tiplerde yag ve solusyon gerekiyor mu?onlar yağlı tipler için değil mi?

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    kn ın kuru tıpı yokkı ? butun fıltrelerı yaglı tıp KN ın

6. Bocanegra

Bocanegra SCW Üyesi

116
    11
    18
    Kendi solüsyonu ve yağını kullanabilirsin yaklaşık 50 tl gibi birşey olması gerek. Önce spreyi üzerine sıkıyorsun filtrenin zaten kirlerinin akıp gittiğini göreceksin .10-15 dk sonra falan çok tazzikli olmayan bir suyla yıkayıp durulamalısın.kuruduktan sonrada yağını dış yüzeye yedirecek şekilde gezdireceksin.30-45 dk sonra tekrardan takabilirsin:) bu arada kesinlikle kompresörle falan hava tutma çünkü gözeneklerine ciddi zarar werebiliyor.

7. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    bana satan adam öyle olduğunu söylemişti!nasıl anlıyoruz kuru tip mi yağlı tipmi?

8. Bocanegra

Bocanegra SCW Üyesi

116
    11
    18
    K&N ürünlerinin hepsinin zaten yağlı olduğunu biliyorum yani kuru tip diye birşey olmaması gerek.yağlı dedikleride zaten öyle çok belirgin bir yağ yok tabiki ama yinede elleyince hafif bir yağ hissedilebiliyor.

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    kuru tıp zaten koton fıltre oluyor yada sunger oluyor dogrudan pipercrosslar gıbı

10. Bocanegra

Bocanegra SCW Üyesi

116
    11
    18
    birde ek olarak eğerki temizlik ürünlerinden alırsan yağı çok fazla kullanma.yeteri kadar kullanmalısın filtreye yedirdikten sonra ikinci kez yapmana gerek yok çünkü fazlasının zararı war

Sayfayı Paylaş