Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

K&N kutu tip hava filtresi temizleme

şimdi bu yağlı tipse araca zarar verir mi?takmamalı mıyım?

yağlı olması araca bir zarar wermez tabiki öyle birşey yok. zaten diğer mesajların birinde arkadaşımızında belirttiği üzere yağsız olarak nitelendirilenler genelde sünger filtrelerdir. onların temizlenmesi çok daha kolay bukadar uğraştırmıyor.bu filtre içinde dediğim gibi kendi ürünleriyle yapabilirsin.ben sadece yağ oranını çok fazla kaçırırsan zamanla zarar werebilceğini söyledim.zaten bu işlemi yaptırmak için birisine götüreceksen temizleyecek olan kişi nasıl yapılacağını biliyordur diye düşünüyorum

peki bu tip hava filtreleri ortalama ne kadar tüketimi değiştirir.Ben bu aralar biraz fazla olduğunu hissediyorumda:(

filtreler çok kirlendiğinde gerçekten hem çekişte bir düşüş ortaya çıkar hemde yakışın artar senin sorununda bu zaten artık temizlenmesi gerek demekki:)

aynen öle işte hissettiğim iki sorunu da söledin...peki bunu bir köşeye atıp kuru tipe geçmeli miyim?çünkü 50 lira falan die hesaplasak losyonunu falan aem in filtresi ne kadardırki?

nekadarlık bir filtre istediğin bilmediğim için birşey söyleyemem.benim görüşümce zaten 50 yada 100 liralık filtreler çok iş görmüyor.yani bana kalırsa sadece ses için takılıyor.bunun dışında aem de pipercross olur ben eski aracımda raid hp max flow kullanıyorum komple kitini 250 tl ciwarında . sünger filtre olduğu için temizliğide daha kolay .

hımm anladım eyvallah ya eski haline dönecem yada bunla devam ilgine teşşekkür ederim

rica ederim elimden geldiğince sorularını yanıtlamaya çalıştım sadece...

konu kilitlenebilir.ilginen arkadaşlara teşekkür ederim

Geri
Üst Alt