Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

JosepH KSA 13 ibiza.. Zaman TüneLii..

Maşallah çok güzel olmuş gördüğüm en iyi 5 kapı diyebilirim.

Çok güzel gidiyorsun =) Seat yapmış sen düzeltmişsin yanii. Gerçekten çok yakışmış herşeyiyle, kazasız belasız kullan...

arkadaslar abartmayın ya neresı guzel yürümüyor bile araba

hayırlı olsun griyken daha güzeldi ama sen böyle istediysen yapacak bişey yok....:eek:key: hayırlı olsun...

serhat abım cok parlıyodu ya degısık bır gırıydı arabayı yıkatınca cok farklı duruyodu uyum yoktu hıc gozume cok batıyordu sıyahıda ılk alcagım zman boyalısını gormustum cok hosuma gtmıstı bakalım bı arabanın ustune takalım nasıl olcak :)

Yusuf güle güle kullan bıktım senden:p
Bu arada seat jant kapağı biraz sırıtmış gibi duruyor buradan.Jantların iç kısmını beyaz yapsaydın kaliperleri falan acaba nasıl olurdu :confused:

xx

Yusuf güle güle kullan bıktım senden:p
Bu arada seat jant kapağı biraz sırıtmış gibi duruyor buradan.Jantların iç kısmını beyaz yapsaydın kaliperleri falan acaba nasıl olurdu :confused:

xx

kapak degısıkcek abı onu ıdaret koydum resım cekmek ıcın. kalıperler gri renkte abi takınca guzel durucagını dusnuyorum hayırlısyla bı takarsam su havalardan :)

Geri
Üst Alt