Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

JosepH KSA 13 ibiza.. Zaman TüneLii..

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında JoSepHH23 tarafından paylaşıldı.

1. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Evet arkadaslar arabama bu zmana kadar yaptıgım ve yapıcagım degsıklıklerı bu baslık altında toplıycam...Her degısıklıkte resımlerle paylasıcam..

27.09.2010 tarıhınde aldım aracımı İlk zamanlar cektıgım kareler bunlar..

ilk yapılan işlem cam filmı oldu..

Evt ilk degsıklık olarak cupra tampon aldım cunkı ondekı tampon gercekten kotu duruyordu 1 hafta heycanla boyanmasını bekledıkten sonra tamponum takıldı:)

Tamponum takıldıktan ertesı gun App plakam geldı cuprada karenın guzel durucagını dusundugum ıcın ön plakamı kare yaptırdım..

Sırada Aynaları kaplamak xenon ve turuncu park yapmak vardı. Aynları kapladım xenon ve turuncu park ampullerımı taktım.

Bu kadar degsıklıkten sonra bakım zamanı geldı sanırım Trıger Setı+Debrıyaj balatası ve perıyodik bakımı yapıldı aracın..

[​IMG][​IMG]

Park ampullerını yetersız buldugum ıcın sınyaller park ampul haline getırıldı dursun abi(DEHA) Tarafından..Ayrıca ön panjuru mat sıyaha kapladım..

Şimdi sırada Gecen haftasonu cektıgım bır kac kare var..

2. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Cok ıstedıgım tavan kaplama işlemınıde gerceklestırıldı arabam böle daha bir guzel geldi gözüme..:)

Sırada lip işlemi vardı oda dün halledildi..

Teşekkürler..

turanefe ve ibiza2007 bunu beğendi.
  3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Dün canlı canlı gördüm eline emeğine sağlık kardeşim yavaş ama istikrarlı devam ediyosun Allah kaza bela vermesin....:eek:key:

4. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Çok iğrenç olmuş, leş, ben böyle kötü zevk görmedim, benim 2 yaşındaki yeğenime bu arabayı ver o daha güzel yapardı bazı şeyleri demicem tabikide :eek:key: Maşallah başarılı olmuş ne eksik ne fazla tam kıvamında ;)

5. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Tsekkur ederım serhat abıcım allah kımseye kaza bela vermesın..:)

6. oguz

oguz SCW Üyesi

330
    39
    28
    Çok başarılı Özellikle beyaz daha güzel gösteriyor bence üzerindekileri. Emeğine sağlık Yusuf.

Ben diyorum ki orijinali gibi bırakayım, zamanı gelince orijinali nasıldı diye kendinize sorunca gelip benim ibizaya bakarsınız :p

7. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    üzülerek okumaya basladıgım yorumunu harıka bıtırmıssın umutum cok teskkur ederım :)

8. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    tesekkur ederım :) Guzel dusnmussn ama bırazda oynamadan olmuyor bunlarla nabıyım canım sklıo arabaya bısıler yapmadıgım zman :)

9. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    kardeşim çok başarılı..Allah kaza bela vermesin

10. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    tsekkur ederım :)