Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jantımı taktım

225*40*18 kalınmı bu abi pek anlamam ben lastikten ama yana dogru cok genis geldi bana...

Psikolojik :D Gel istanbul a ben sana bir iki sır ve incelik göstereyim konu ile ilgili :D Mehmet sen şu resimleri gündüz gözü ile bir çekte yorum yapalım kardeşim karanlıktan bir şey belli olmuyor. En azından yorum yapacak kadar fikir vermiyor :D
O sırdan bana yok mu?

225 tabiki kalın. şu anda kullandığın ebatlar cuprada kullanılan ebat. gerisini sen düşün :D

8-9 kg arasında lycan marka jantlar. üzerinde 224*40*18 lastik var ?

abi hic alakası yok psikolojikle.. keşke deneme fırsatı bulsan da bi denesen.. ben taktım takar takmaz iş yerinden bi abi alıp tur attı dedi bune araba gitmiyor düşmüş çekişten.. ver dedim bakayım bi tur attım ciddi anlamda araba toparlamıyor gaza yükleniyorum yemiyor

Serbaycım o işin çözümü yazılım..yazılımdan sonra zıp zıp zıplıyor benim ki..sanki 12 inch jant var:)

iyide kaan abi seninki tsi değilmi? yoksa serbayınkidemi tsı?

TSI benim ki..Serbay da TSI aldı diye biliyorum..Şöyle söyleyim ben de 18 taktıktan sonra çekiş gerçekten azalmıştı ..ilk başta hissetmedim ama sonradan hissedildi..ama yazılım o düşüklüğü aldı bir de artı avantaj sağladı..

serbay abide tsi var

gule gule kullan abı
araba bıraz daha gıdıyosa bakma goruntuye sen :D

tsi varsa zaten yazılım şart. yazılım yapınca 18 inç falan dinlemez araba. :D

---------- Post added at 00:00 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

serbay abide tsi var

gule gule kullan abı
araba bıraz daha gıdıyosa bakma goruntuye sen :D

teşekkürler özgür. gidişi dahada güzelleşti valla. bende artık görüntüye bakmıyorum

bence güzel jantlar performans için çok iyi bir seçim modelde güzel saç janttan daha güzel durur....

şuan jantlarım orjinalden 3-4kg. daha hafif ama arada 2" var..
16" varken de yazılım vardı o zamanlar 215-220'e soluksuz viraj vs. olsa da soluksuz çıkıyodu ve gidiyodu..şimdi aşağı yukarı 205'den sonra yol istiyo araba..o derece fark ediyo..jantları taktığımın ertesi günü tekrar Barbaros abiye gitmiştim araba gitmiyo diye..

orjinal ebatlarla 225/40/18 arasında taban genişliği farkı aşağı yukarı 2cm..
yere değen yüzey alanı genişlediği için sürtünme artar yakıt da ama bence en büyük etken jant çapı ve ağırlığı..

Geri
Üst Alt