Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Jant Boyama

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında cckoc tarafından paylaşıldı.

1. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Arkadaşlar Leonuma jant aldım. 18" OZ.Ultraleggra Matt Silver. Arkadaş S3 ünden çıkardı satacağından ötürü.
    Ben de takmadan evel bir boyatayım istiyorum. Renk kodunu O.Z. henüz göndermedi ama tavsiye edebileceğiniz işinin ehli buyacı var mı acaba?

PS: Jant boyama ile ilgili konu aradım ama bulamadığım için açıyorum.

Teşekkürler

2. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    arkadasın arabası mavı mı:) bu arada kaportacı varsa tanıdık oarada yaptırabılırsın onun dısında tuzlada guzel yapan bır yer bılıyorum ama dıger yerlere gore baya tuzlu:rolleyes:

3. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Arkadaşın aracı mavi değil gümüş:) Maslakta ta çok uçuk rakamlara boyayan bir yer varmış. Hatta 800'e filan boyuyomuş. Oyle bir konuya gerek yok:) Bana şöyle temiz iş yapan eli yüzü düzgün bi yer lazım:) Maslak olursa çok daha iyi olur.

4. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    800 mü? Maşallah keşke boyacı olsaydım :D

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    göztepe sanayide var 300 diye okumuştum..hatta web sitesi vardı..kumlama yaparak boyuyor..3 gün bir sürede veriyor..orjinal gibi oluyor..ama siteyi bir yere kaydettim ama nereye bilmiyorum..ama göztepe sanayide yanılmıyorsam ilk caminin oralarda bir yerlerde hatırladığım kadarı ile

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    ben cupra jantımı 150 tl ye boyatmıştım :D sakaryada tabiki ayrıca 3 jantta çok çizikler vardı onlarıda kapattıydı..

7. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    abi genç jant veya öz saygılı olabilir mi?

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Faruk abinin jantlarını boyattığı bi yer vardı Bostancı sanayide..
    beraber gitmiştik ama dükkanı bulmam çok zor hiç hatırlamıyorum Natan'ım..Faruk abi görür zaten konuyu büyük ihtimalle.. :)

9. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    ok Yiğid'im teşekkür ederim.

10. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    Yiğitcim beraber xenon almaya gittiğimiz bi yer vardı göztepe sanayide
    oranın cok yakınında Eryanın jant işlerini yapan bi lastikçide var ama tam adını bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş