Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Boyama

ya bu fiyatlar nedir böyle buranın 2 katı neredeyse burda olsaydınız eğer sürekli bu işi yapan bi yer biliyorum evolar subarular ve neleri geliyo ve adam sadece 200 250 arası herşeyiyle boyuyo ve ne renk istersen işçilikte mükemmel :)

Evet fiyatlar çok yüksek bu arada Emre senin jantlar boyamamı yoksa orjinalimi, bu konuyu bende açmıştım ama sonra boyatmaktan vazgeçtim daha doğrusu boyatabileceğim düzgün bi yer bulamadım

off bu konu benimde çok kafamı kurcalamaya başladı... serbay napçaz bu konuda işe başlar başlamaz kafanın etini yerim bak haberin olsun :)

bende orjınal jantlarımı beyaza boyatmak ıstemıstım ama nasıl durur bılmıyrm bır ornegı yok:S

sırf bu iş için şimdi bi program arıyorum msn den arac jantlarının net göründüğü bi foto varsa gönderebilirsin seninkinide yapmaya çalşrm...

Boyama işlemini ben hallettim. Maslak oto sanayide Mazhar usta. 2. kısımda. Fer-Mas bile sorunlu jantlarını getirip orada yaptırıyor. On numara işçilikleri var tavsiye ederim. Dileyen olursa telefonunu pm atabilirim.

natan öncelikle aracının jantlarının before after fotolarını bir paylaşabilirmisin =)?
bir de fiyat olarak 4 janta toplamda ne kadar ödedin..işlem kumlama + boya mı?

Geri
Üst Alt