Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant boyama :(

Arkadaşlar yeni konu açmamak için buraya yazdım.Aracımın jantlarında ilk kullanıcısından dolayı ufak tefek çizikler var.En büyüğüde resimdeki gibi kaldırıma vurmuş.Burası nasıl yapılır.Macun felan kalıcı çözüm olurmu.Bide avrupa yakasında bu işi yapabilecek güvenilir yerler varmı?
l3JOmr.jpg

hocam ben yeni piano black boyattım. herşey dahil fiyatı 550tl tuttu. fırın boya yaptırdım gayet hoş oldu.

Arkadaşlar yeni konu açmamak için buraya yazdım.Aracımın jantlarında ilk kullanıcısından dolayı ufak tefek çizikler var.En büyüğüde resimdeki gibi kaldırıma vurmuş.Burası nasıl yapılır.Macun felan kalıcı çözüm olurmu.Bide avrupa yakasında bu işi yapabilecek güvenilir yerler varmı?
l3JOmr.jpg
Orasını macun tutmaz atma yapar ya zımpara işe temizlik yapılır yada kaynak ile düzeltilip temizlenir anadolu yakası ümraniyede jant hastanesi var orası bu işleri yapıyor
@dadaş34 @seckin2001

Geri
Üst Alt