Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant boyama :(

acar93

Kayıtlı Üye
iyi günler herkese:) jantlarımı boyatmayı düşünüyordum. geçen gün ustaya gittim çizikler falanda var jantlarda 450 tl gibi bi rakam verdi . daha önceden bu işlemi yaptırmış arkadaşlar varsa fiyatlar hakkında bilgi alabilirmiyim :)

iyi günler herkese:) jantlarımı boyatmayı düşünüyordum. geçen gün ustaya gittim çizikler falanda var jantlarda 450 tl gibi bi rakam verdi . daha önceden bu işlemi yaptırmış arkadaşlar varsa fiyatlar hakkında bilgi alabilirmiyim :)
Daha önce kendi boyayan arkadaşlar var arama yaparak bulabilirsiniz
Kaliteli sprey boya ile uygun yeriniz varsa kendiniz yapmayı deneyiniz

Jant düzeltme ve boya için iyi fiyat vermişler tanesini 50ye boyuyorlar zaten bi o kadarda düzeltme koy üzerine zaten 400 lira yapıyor

siyah renge boyamayı düşünüyorsanız plastidip diye bir sprey var maliyeti hem ucuz hemde uygulaması kolay aklınızda bulunsun.

Jant boyama işini kendim yaptım siyaha boyadım tek sıkıntı çok toz tutuyor onunda önüne geçemiyorsunuz açıkçası orjinalinde siyah olanlar nasıldır onlarda toz tutuyormu bilmiyorum açıkçası

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jant boyama işini kendim yaptım siyaha boyadım tek sıkıntı çok toz tutuyor onunda önüne geçemiyorsunuz açıkçası orjinalinde siyah olanlar nasıldır onlarda toz tutuyormu bilmiyorum açıkçası

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Boyanın üzerine cila veya vernik benzeri birşey atmadıysan ham boyada toz toplamanın önüne geçemezsin

kendin yapmaya kalksan cebinden 200 TL çıkar el becerin var ise .350 - 400 TL fiyat ise makul değerlerdir bir kaç boyacı gezmenizi tavsiye ederim.

Face yada instagram da silverjant boyama diye aratirsan 200 tlye boyuyolardi. Konustum ama yaptirmak kismet olmadan janti kaldirima vurdum degistirdim. Yaptigi isler fotograflardan guzel gozukuyor. En azindan bi fikir olabilir.

Geri
Üst Alt