Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Boyama, makyajlı kasa leon 16'' orjinal jantlar

Resimler var fakat açamadım ben :S

bende beyaz mat üstüne siyah fırın boya attırdım orjinal jantlara ;)

Fotoğraf çok küçük belli olmuyor

vallahi buldum bilgisayarda :)

00c8c6ea7900ddd23982b3a54708336b.jpg

Ekli dosyalar

• 00c8c6ea7900ddd23982b3a54708336b.jpg
    00c8c6ea7900ddd23982b3a54708336b.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 33
ahah helal murat :) güzel olmuş da biraz küçük mü ne :) bide 16 inç olduğu için lastikler kirli olunca hoş durmaz gibime geliyor

@eldargin jantlar çok hoş olmuş bence ama kullanımını senden duymak lazım, boya dökülmesi varmı özellikle lastik sökülürken bijon anahtarını çarpıyor lastikçiler saolsunlar, bide nasıl boyattın paylaşırsan sevinirim

bu arada style jantları siyah güzel olmuş ama benimde hep aklımdaydı lastik parlatıcısıyla dolaşmak lazım :)

Hocam ilk basta siyah parlak firin boya attirmistim ist merterde bi yere ama devamli parlak tutmak zordu bide kaplama mat olunca siritti gibi geldi bende izmire gelince mat siyah firin boya attirdim imdi cok memnunum herhangi bir atmada yapmadi henuz ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: mete
Geri
Üst Alt