Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Boyama, makyajlı kasa leon 16'' orjinal jantlar

bende yaptırmayı düşünüyordum..ben sabırsızlıkla bekliyorum..netten bi ara bulmuştum göztepe bir yer vardı yapan kumlama yoluyla yapıyormuş ama tam yerini hatırlamıyorum..tekrar bulursam pm atarım

cevaplarınız için teşekkürler bayram girdi araya inşallah en kısa zamanda yaptırmayı düşünüyorum, jantı büyütürsemde sadece yazın kullanmayı düşünüyorum, kışında orjinalleri kullanmayı düşündüğümden siyah iyi olur diye düşünüyorum, tabi lastikleri hep parlak tutmak gerekir, gaziantepde yaşadığımdan burada bulmaya çalışıcam inş iyi olur

meraba jant boyatma konusunda yardımcı olurum istediğin renge boyanır sen hangi rengi istersen o renk yaparız fiyatta 130 tl olur 4 adet jant .

Biz ömerle photoshop ta denemiştik nasıl olur diye de fotoları bulamadım şimdi... Ömer de fotolar duruyodur heralde (kral_mzk)

Hatta beyaz da karar kılmıştık...

Caner abi yakında bi işim daha düşecek sana zaten 2 dakika mesafedesin.;)

xx

işlem kaç gün sürüyor..gelince düşünebilirim

bu fiyata zımpara boya vernik dahil dükkanda boyarız fırına gerek yok..

Geri
Üst Alt