Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Istanbul 'da Izmir Plaka 35 TNT 35 - Seat Ibiza

bende sultangazi de oturuyorm o yuzden sormustum cruise montajı yapmadan once ayguv lere gitmiştim onlarda modeli dusuk biz yapamayız deyip beni sanayide bir yere yonlerdirmişlerdi ama daha once calıştıgım sirketin arabasını hep avek e goturmustum kendileri oldukca ilgililer memnun kalacagına eminim

Evet Avek ile görüşüp Cumartesi günü mesaileri varmı sormam gerekiyor eğer var ise götürüp bırakmak istiyorum açıkcası arabayı, muayenesi bitti çünkü servisten hemen sonra da muayene sokmam lazım. Teşekkürler tavsiyen için.

Evet randevuyu AVEK 'den aldım, gerçekten ilgileniyorlar sağolsunlar.
15.09.2012 - 08:30 'da orada olup arabayı göstereyim ve muhtemelen 22.09.2012 'de de muayeneye bırakırım aracı temiz temiz bu ay içinde anca vaktim oluyor malum hem çalışmaktan hemde yurtdışı seyahatlerinden bir türlü vakit bulamıyorum. Bu arada Sultangazi 'de oturuyorum demişsin de yurtdışındamısın şuanda ? Yurtdışına seyahatlerim çok sık oluyor çünkü.

Bu arada Porya bilayı : 226TL değilmiş 353TL 'miş KDV dahil valla fena kaçtı fenaaaa...

Aracımı sonunda servis 'e bıraktım bakalım :) Aşağıda belirtilenler değiştirilecekmiş ve fiyatı : 480TL ( Pazarlık yapcaz daha )

• Motor Yağı Değişimi
  • Yağ Filtresi Değişimi
  • Hava Filtresi Değişimi
  • Polen Filtresi Değişimi
  • Yakıt Filtresi Değişimi
  • Kartel Tapa Filtresi Değişimi
  • Cam Suyu Değişimi
  • Fren Izole Sıvı Değişimi
  • Buji Tapalarının Değişimi ( Tapa mı Kapak mı Tam Anlamadım )

Ayrıca iç kapı kolu kırıldı tanesi için 80TL dedi aracı teslim almaya gelen arkadaş şaşırttı beni, bunun için 2002 - 2008 arasında ki seat ibiza kapı iç kolu uyarmı yada ne bilim bunun için bir fiyat mı araştırayım sizce ?

Geri
Üst Alt