Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Istanbul 'da Izmir Plaka 35 TNT 35 - Seat Ibiza

Hayırlı olmasını dilerim .

Yanlız plakaya hayran kaldım aracı alırken niye özel plaka almadım diye kafamı taşlara vuruyorum şimdi :)
8inci mesajınız olmasına rağmen hala kendinizi tanıtan bir konu açmadınız. daha öncede uyarmıştım sizi. lütfen üyelerimiz bölümünde kendinizi tanıtınız

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Hayırlı olmasını dilerim .

Yanlız plakaya hayran kaldım aracı alırken niye özel plaka almadım diye kafamı taşlara vuruyorum şimdi :)
8inci mesajınız olmasına rağmen hala kendinizi tanıtan bir konu açmadınız. daha öncede uyarmıştım sizi. lütfen üyelerimiz bölümünde kendinizi tanıtınız

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inş. Plakan da on numara :)

Arabamı özledim en son Pazartesi akşamı birlikteydik :( muhtemelen bu akşam tekrar birlikteyiz...
Ben aşık oldum resmen arabama birde şu 60.000 bakımını yaptırıp rahat rahat kullansam acayip mutlu olucam :(

Heh oldumu şimdi Ibiş ( Arabamın adı ) , sabah otobanın kenarında oturuyorum öyle masum masum. Müdürü beklerken şu araç trafik belgesine bir bakim bakalım dedim şans bu ya alırken de pek dikkat etmedim açıkcası, kurcalarken birde ne göreyim araç muayenesinin ilk bitiş tarihi 03.09.2012 "oldu mu şimdi bu ibiş " dedim kendi kendime muayene de çıktı başımıza, zaten birde bakımı vardı. Bak bak masrafa bak;
Muayene : 148,68TL
60.000 Bakım : 365,00TL ( Seat Avek Yetkili Servis )
Porya Bilyası : 226,00TL ( Arabanın sol arka tekerden içeri vuv vuv sesi veriyor gaza basınca, Porya bilyasındandır dedi scw 'de ki arkadaşlar )
Şimdiden 739,68TL masraf çıktı başıma birde ufak tefekleri de katarsak içerisine ne çıkar hiç bilmiyorum yine gözümden 1,000.00TL 'i çıkarttım artık gerçekten :ahkafam::kizgin:

avek e gidecegine gore tekstil kent civarı bir yerde mi oturuyosun

avek e gidecegine gore tekstil kent civarı bir yerde mi oturuyosun
Evet Yusuf oralara yakın değil de yolumun üzeri diyelim, güneşli - bağcılar arasında oturuyorum. Gerçi Yenibosna 'da da yer var bildiğim kadarıyla, o tarafta olabilir düşüncesindeyim. Senin bir tavsiyen varmı bu konuda ?

Evet Altur Otomotiv var, Seat Yetkili Satış ve Servis bayisi eğer olursa aslında oraya da teslim edilebilir diye düşünüyorum.

hayırlı olsun kazasız belasız sürüş keyfi olsun

Geri
Üst Alt