Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Işıklarda yedim darbeyi.

Geçmiş olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben karşı tarafa ödetiyorum. Aldım belgeleri. Ama arabanın sahibi yaşlı bir amca idi. Resmen olay çıkardı. Beni deli etti. Resim çekmem gerekiyor dedim. Vay sen benim arabanın resmini napacan falan bağır çağır. Dedim amca ben istemıyorum sigortacı istiyor. Beni bunaltma polis çağırırım dedim. Falan derken yanındaki (asıl bana çarpan) daha mantıklı ve ılımlı idi. O araya girdi de hallettik.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hahahahahha :) Amcalara saygımız sonusz, siz sakin kalmaya devam edin , yada çağırın polisi herkes sussun :) Vakkumla çiçek gibi olur araç, hiç fark etmezsiniz bile

Geçmiş olsun. Göçüğü düzelttirebildiniz mi?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Düzelttim dedi ama ben beğenmedim. Sonra biraz daha işimiz var halledecez orayı dedi.
99b3cb74f31a246217e07a4ac2812a88.jpg

Göçüğün olduğu yerde çekiç izi gb izler var. Yapan kişi de Suriyeli bir usta. Tamirhane sahibi türk tabii. Ben sesimi çıkarmasam öyle kalacaktı muhtemelen. İşte esnaflık böyle. Yine bir gün daha bırakmam gerekiyor. Umarım bu pişmanlığım son bulur. Keşke auto King de yaptırsaydım demem.
Son halini de yine atarım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt