Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Işıklarda yedim darbeyi.

seatseko

Kayıtlı Üye
Birinci yılının biteceği gün buldu beni Nalet olası :) .
1b2590055c97a23e7d3e51d48e83598f.jpg

Dikiz aynasından göre göre geldi amca küttt diye vurdu. Acımadı. Frene bassa duracaktı ama basmadı. Yüklensene amca, bassana frene. Ama olmadı. Güzelim yedi darbeyi. Önce tampon falan parçalandı sandım. Ama o da ne hiç birşey yok. Meğerse bagaj kapağı göçmüş. Tutanak falan derken boyasız göçük düzeltmeye vereceğim. Düzelir dedi usta. Bakalım perşembe günü vereceğim. Sonucu paylaşırım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun, buna da şükür, benzer durumu şöför yan kapıda yaşadım. İndiğimde mahvoldu diye düşünürken bi baktım az bi göçük eyvallah dedim bindim atabaya devam ettim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben karşı tarafa ödetiyorum. Aldım belgeleri. Ama arabanın sahibi yaşlı bir amca idi. Resmen olay çıkardı. Beni deli etti. Resim çekmem gerekiyor dedim. Vay sen benim arabanın resmini napacan falan bağır çağır. Dedim amca ben istemıyorum sigortacı istiyor. Beni bunaltma polis çağırırım dedim. Falan derken yanındaki (asıl bana çarpan) daha mantıklı ve ılımlı idi. O araya girdi de hallettik.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aman çekiç vurdurmayın

Geçmiş olsun. Onarım konusunda çok tecrübem olmadığı için bir şey diyemiyorum. Ama şükür hasarınız az. Geçenlerde de Eskişehir'de ara sokakta elektrikli motor kullanan amcayla çarpıştık. O sesi duyduktan sonra eyvah dedim. Hasar büyük. İndiğimde baktım ki motorun boyası çamurluğa geçmiş sadece o da temizlendi çizik dahi yok. Amca hafif sıyrıkla atlattı çok şükür.

Son düzenleme:
Geçmiş olsunnn

Geri
Üst Alt