Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone radar

bu uygulama kullanıcıları radarların olduğu yerleri işaretliyo ve diğer sürücüleri uyarıyor..bi bakıma radar paylaşım programı :D

bunu bende kullanıyorum işe yarıyor gerçekden ama işin kötü tarafı polisde seni görüyor farkettikleri zaman telefonu elinden alma yetkileri var diye biliyorum

yanlız Taha' nın dediğini ben de duydum bir arkadaşımdan. Iphone da değil de radarları tespit eden cihazlardan bulunduruyorlarmış arabalarında. Bodruma giderken radar tespit etmişler ve yavaşlamışlar. Daha sonra çevirmeye girdiklerinde polis durdurmuş bunları, ve arkadaşlar zorluk çıkarmadan aleti bize verin demişler. bilmiyorum ne kadar doğru ama polislerde algılıyorlarmış bu olayı. Iphone u da algılarlar mı bilmiyorum. Hoş istanbul içi elektronik sistem için geçerli olmaz bu, İstanbul içinde güvenle kullanılabilir :)

Onu bulurlarda telefonda olsa napablirler yani

acaba 1.99dolar ödemek yerine jailbreak sayesinde ucretsiz indirebilirmiyiz?

Geri
Üst Alt