Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone radar

Telefonu tespit edemezler...
Ayrıca birçok radar tespit cihazını da tespit edemezler.. Bazı radar cihazları radarı karıştırıyor bazıları ise sadece tespit ediyor.. Sadece tespit edenlerden alırsanız bi sorun çıkmaz.. Telefondaki de bu şekilde..

Ben de Android de kullandım bu programı ama internet üzerindeki bilgi havuzundan alıyor sanıyordum :) tekrar yükliyim bi deniyim bari..

Programdan çıkınca nerden bulup da alacak. En fazla telefonla konuşma cezası keser:) oda radar cezasından iyidir:D Teşekkürler

uygulamanın free versiyonu varmı acaba.
yanlız mezarcılıkta sınır tanıyorum galiba :):):):eek:

Telefonu tespit edemezler asla çünkü uydudan gelen bilgilerle radarı tespit ediyor, yani kullanıcılar daha önce kayıt ettikleri radar bölgelerinin uyarısını gösteriyor. Radar tespit cihazları var bunların bazıları polis tarafından anlaşılıyor.

Nokia symbian için bu uygulama varmı arkadaslar ?

Programın FREE versiyonu yok bende şimdi ücretli olanı yükledim :)

Radar olan yerleri paylaşabiliyorsun fakat radar bulduğunda sesli ifade ediyor haritada polis arabası resmi çıkarıyor yani harita açıldığı gibi polis arabası resimleri harita üzerinde yok...

free olarak radar yazdınmı app store da istemediğin kadar var ama onlar gerçek deil sanırım ilk ghotsradar ı denedim o bunun kadar gerçekçi deil freelerden bi cacık olmaz zaten :)

Geri
Üst Alt