Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnsanların Düştüğü Durum Yazıklar Olsun

Geçmiş olsun söylenecek söz yok sövdünmüde küfrün adını günah koyuyorlar bunların .... Neyse sıkma canını allah baska sıkıntı vermesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun. Aracın bulunduğu yerlerde yakınlarında güvenlik kamerası falan varsa bi baktır tespit etmeye çalış gereken yapılır zaten tespit edildikten sonra

Çok geçmiş olsun. Bence o parçayı it kopuk biri pislik olsun diye almıştır. Yoksa o kadar kucak dolusu paraya satılan leonu varsa o küçücük parçayı da alacak kadar parası vardır elbet diye düşünüyorum

memlekette üç kuruşluk işe tenezzül eden az insan yok, bende de sibop kapakları bir iki gitti, kapaklar metalik dikkat çekiyor, çocuklar yapıyor diye düşündük. site kemara görüntülerinde gece yarısı koskoca adam söküp alıyor, karanlıkta kim olduğu şeçilemiyor ama alan çocuk değil belli. adamı o an yakalasan elinden bi kaza çıksa insan yerine koyup sana ceza verirler, o kadar mı düştünüz ki sipop kapağı far kapağı gibi üç kuruşluk işlere tenezzül edip alçalıyosun. ihtiyacı olan varsa söylesin bu ortamlarda alalım, yakalansan kendini alçalttığına değecek iş mi? işin kötüsü bu tiplerde şeref haysiyet falan da kalmamış olması...

Çok geçmiş olsun ne yazık ki böyle kişiler var bunlara ne yapsan az kalır

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adam resmen tornavida ile sökmüş izleri var insan bukadar düşermi ya 20-30 tl için .!!

Abicim çok geçmiş olsun. Yazık gerçekten. Böyle bi arabaya binip far yıkama kapağı çalma tenezzülünde bulunuyorsa çok yazık gerçekten.

Geçmiş olsun bunlar her yerde aynı bende izmirde oturuyorum arabayı bi cafenin otoparkına park ettim benimde arka çeki demiri kapağımı çalmışlar nası insan bunlar allah nası biliyosa öyle yapsın bunları

Geri
Üst Alt