Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Infinity FX 45

kulaktan dolma konuştuğumu nerden biliyosun Hakan. ??
vakti zamanında bu sohbeti yaptığımız samimi olmadığım bi arkım söylemişti..
babası ve onda top. 4 tane BMW 5 ve 7 oldu şu zamana kadar..
şuan E39 20i olması lazım onu kullanıyo..

---------- Post added at 17:29 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

ve o çocuk senden benden daha yakın otomobillere..
STI'la ralli eğitiminde kaza yapıp 20gün hastane kalmış bi adam..
Corvette C4 var bi de..Ataşehir'de saat 9'dan sonra siteye girmesi yasak olan bi adam.. ;)

arkadaşın reklamları bittimi :D napalım yani 9dan sonra siteye girmesi yasak olmasıyla konumuzun ne alakası var :D STI la kaza yapmışsada geçmiş olsun dilerklerimi ilet ne yapalım yani ?

istanbulda 530 u 520den az yaktıran aynı şekilde e320 yi 200den az yaktıran istanbul trafiğinde gelsin göstersin bana ben arabamı hediye edicem..

Ki, yukarda görkemin verdiği örnek kesinlikle doğrudur.. olacağıda o şartlar en fazla o kadar..

reklamla ne alakası var Hakan dediğim çocuğun hayatı otomobil ve otomobiller konusunda bilgisine saygı duyduğum 3-4 kişiden biridir onun için söyledim..kağıt üstünde değil bizzat içlerinde otomobilleri deneyebilcek kadar da şanslı..
dediğin gibi olsun dedim daha ne dememi istiyosun Hakan..
bi anlasam.. :D :D

reklamla ne alakası var Hakan dediğim çocuğun hayatı otomobil ve otomobiller konusunda bilgisine saygı duyduğum 3-4 kişiden biridir onun için söyledim..kağıt üstünde değil bizzat içlerinde otomobilleri deneyebilcek kadar da şanslı..
dediğin gibi olsun dedim daha ne dememi istiyosun Hakan..
bi anlasam.. :D :D

kulaktan duyma değil diyosun bi abim söyledi diyosun :) Neyse öyle olsun diyosun hadi diyosun bide üstüne, bişe beklemiyorum ama doğru olanada doğru demek gerek. Elemana saygı duyalım arabadan anlıyor olabilir ama ben 5.30 kullandım, babamda e200 var bende kide 200 kompressor en yakın arkadaşlarımdan birinde de 320 var hem e hem clk ne kadar nasıl yaktıklarını biliyorum hepsi kullandığım arabalar.Malesef dediğin gibi az yakma durumlarıda yok. gayet benzin canavarı 6 silindirli olanlar.. Bi idda uğruna konusmuyorum haklı çıkınca parada vermiycekler bana bildiğimi söylüyorum sen hala ısrar ediyosun abinden duyduklarına iyi peki öyle olsun yiğitcim ne diyim yani ;) :)

Hakan bu arada dediğim araçlar 520d ve 530d benzinli değil.. :) :)

sonuç olarak büyük hacim otobanda küçük hacime oranla biraz az yakar ama şehir içinde küçük hacim hatırı sayılır az yakar büyük hacime oranla

biraz daha detaylandırıyım E60 20d ve 30d.. :)

mesela benim arabayla mehmet abinin ibizayı düşün 1.4tdı 1.9tdı otobanda aynı hızda gitsek o benden az yakar şehir içinde ben ondan yaktırırım;)

1.6 benzınlım bıle olsa bu fıyatlarla yınede takarım lpg yı ... bızım okulda bı crosfıreda var :D bı tandıgım navigatorına taktırmıstı .. hafta ıcıde 3.20 sı olan bı arkadasıma taktırmaya gıtcez .. haklılar dızel araba kullanıyorum ama mazotun fıyatı nısan ayındakı benzıne esıt resmen ama yınede normal tabı

Herkes istediği şeyi yapmakta özgür ama bence aracın üzerinde gelen orjinal sistem neyse o öyle kalmalı. Sonradan takılan şeylerin sağlıklı olduğunu açıkçası düşünmüyorum. Tampon, jant vs değil ki sonuçta başlı başına yakıt sistemi.

Geri
Üst Alt