Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Infinity FX 45

Hakan Escalade'ler rahat 3 tonun üzerinde ve onlarda 6L+ altı motor yok zaten bildiğim kadarıyla bırak da yaksın.. :)
velakin ben ne kadar yakıyorum hesaplar mısın senden rica etsem ben anlamıyorum..depo ve gittiğin yol diyosan 1 depo 97 ile 290km gittim yakın zamanda ne ediyo.. :D

e sen 1.4 motorla 55 litreyle 300 km gidiyosan o araba neden yakamaz oluyor 1.5-2.0 tl ?

Sen 696 bin yakmışsın benim hesabıma göre..

e sen 1.4 motorla 55 litreyle 300 km gidiyosan o araba neden yakamaz oluyor 1.5-2.0 tl ?

Sen 700 bin yakmışsın benim hesabıma göre..

Hakan ben son hıza çıkmak için vs. çok daha fazla yakıt ve zaman harcıyorum..
velakin altımda bi 2L TFSI olsaydı ya bu kadar ya da daha az bile yakabilirdim..

bu biraz 520d ile 530d'nin yakıt sarfiyatı gibi..
kağıt üstünde 20d az yakıyo ama değil 530d kasayı çok daha rahat kaldırdığı için daha az yakıyo..dün C5 kullanırken eşlik edene sormuştum yine karşılaştırmak için kullandığım 1.6 dizel olanıydı 2L dizeli bundan daha az yakıyo dimi araç 1500kg çünkü dedim evet dedi..şehir içinde de dışında da daha az yakıyomuş 2L dizel C5'te..

Hakan ben son hıza çıkmak için vs. çok daha fazla yakıt ve zaman harcıyorum..
velakin altımda bi 2L TFSI olsaydı ya bu kadar ya da daha az bile yakabilirdim..

bu biraz 520d ile 530d'nin yakıt sarfiyatı gibi..
kağıt üstünde 20d az yakıyo ama değil 530d kasayı çok daha rahat kaldırdığı için daha az yakıyo..dün C5 kullanırken eşlik edene sormuştum yine karşılaştırmak için kullandığım 1.6 dizel olanıydı 2L dizeli bundan daha az yakıyo dimi araç 1500kg çünkü dedim evet dedi..şehir içinde de dışında da daha az yakıyomuş 2L dizel C5'te..

şimdi sen fabrika verisi gibi hesaplıyorsun, ama ben sana istanbul trafiginden bahsediyorum aradaki fark bu... O dediğini ben zaten biliyorum bizzat yaşamış tecrübe etmiş olarak.Şehir içinde hiçbi 530 dizel 520den az yakmaz bi kere öyle bişey yok, o sadece bazı şartlarda geçerli bişey.. uzun yolda sabit hızla vs. gibi..

uzun yolda yüksek hızlarda büyük hacimli küçük hacimliye göre az yakar ama oda az dediğimize deyecek kadar az değil biri 8 yakıyorsa diğeri 7.5 yakar şehir içinde büyük hacimli cok yakmaya devam eder

şimdi sen fabrika verisi gibi hesaplıyorsun, ama ben sana istanbul trafiginden bahsediyorum aradaki fark bu... O dediğini ben zaten biliyorum bizzat yaşamış tecrübe etmiş olarak.Şehir içinde hiçbi 530 dizel 520den az yakmaz bi kere öyle bişey yok, o sadece bazı şartlarda geçerli bişey.. uzun yolda sabit hızla vs. gibi..

peki Hakan nası diyosan öyle olsun o zaman.. ;)

bu memlekette benzine para yetiştiremeyeceğime lpg yi doldurur biraz rahat gezerim.

kulaktan dolma konuştuğumu nerden biliyosun Hakan. ??
vakti zamanında bu sohbeti yaptığımız samimi olmadığım bi arkım söylemişti..
babası ve onda top. 4 tane BMW 5 ve 7 oldu şu zamana kadar..
şuan E39 20i olması lazım onu kullanıyo..

---------- Post added at 17:29 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

ve o çocuk senden benden daha yakın otomobillere..
STI'la ralli eğitiminde kaza yapıp 20gün hastane kalmış bi adam..
Corvette C4 var bi de..Ataşehir'de saat 9'dan sonra siteye girmesi yasak olan bi adam.. ;)

ben şuradan örnek vereyim adanadan iki araba çıktık antepe gelirken birisi 290 dizel E class mercedesti diğeri benim araba ikimizde depoları fulledik ve dip gaz geldik 230 km yolu son hızlarımız yaklaşık aynı oldugundan aramızda fark acılmadı ben 27 lt mazot aldım antepte o 25lt mazot aldı

Geri
Üst Alt