Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk nazarlığımızı taktık

kaportadaki cizik boyaya zarar vermemiş gibi gözüküyor, tampondaki da 100 tl ye max boyatılabilir. stoplar için çare yok oda cok göze batmaz fakat arabayı yıkatırken kırıktan içeri su kaçırmamaya dikkat edin, ona şükür

Geçmiş olsun olayın bulunduğu yerde kamera varmıydı kontrol ettiniz mi otopark ta tutanak tutarsanız eğer kamera vardır ilk onlara bakarlar ve tek taraflı olanlar için polis raporu da isteniyor bazen sıkıntıya düşmeyin derim

Olay altınşehir mevkiiden oldu.ben de hata vardı o yüzden fazla sorun çıkarmadım.belki exper beni haklı görürdü bilemem.fiyat araştırması yaptırdım 450-600 diyolar.nasıl oluyor onu anlamadım.far hariç fiyat bu arada
[doublepost=1477689483,1477689274][/doublepost]ayrıca geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkürler.verilmiş sadakamız varmış kurtulduk.o kadar dikkatli bir şöför olmama karşın bu kadar kurtarabildik...

Olay altınşehir mevkiiden oldu.ben de hata vardı o yüzden fazla sorun çıkarmadım.belki exper beni haklı görürdü bilemem.fiyat araştırması yaptırdım 450-600 diyolar.nasıl oluyor onu anlamadım.far hariç fiyat bu arada
[doublepost=1477689483,1477689274][/doublepost]ayrıca geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkürler.verilmiş sadakamız varmış kurtulduk.o kadar dikkatli bir şöför olmama karşın bu kadar kurtarabildik...
Buna şükür demek lazım daha kötü olacağına bu kadar ile kurtarma iyi bence
Stop için çıkmaya bak

mini onarıma gerek yok, 100 tl ye halledilir
[doublepost=1477736895,1477736861][/doublepost]stop çok fazla kırık gözükmüyor ayrıca

Geri
Üst Alt