Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk nazarlığımızı taktık

kaiser_1453

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,Çok sükür hafriyat üstüme çıkmadan kaçabildim.korna falan bastık ama nafile.tutanak tutmadım resim çektim devam ettim.Mini onarım bunu yapar mı?yoksa park halinde vurmuş gitmiş diye tutanak mı yazayım?

Ekli dosyalar

• IMG-20161024-WA0006.jpeg
    IMG-20161024-WA0006.jpeg
    758.1 KB · Görüntüleme: 79
geçmiş olsun Allah beterinden korusun ufak tefek şeylerde koska delinmiyor fazla birşey görünmüyor ama para için herşeyi yaparlar yine bir araştırın

Geçmiş olsun. Mini onarımda bazı kriterler var. Şirketten şirkete değişiyor. Konuşmakta fayda var.

geçmiş olsun bence bişey yaptırmayın kalsın gözünüze batmıyorsa yoksa mini onarım nasıl birşey yapar araştırmanız lazım

geçmiş olsun allah beterinden de sakınsın.
araştırmadan mini onarım yaptırmayın.

Hocam vallahi bakıyorumda anadolu sigorta şuan kasko.Autokinge gonderiyormuş.onuda seven yok.arka tampona boya attirsam yeter birazda camurluk duzeltilmesi lazim.yukaridan resmi de boyle

Ekli dosyalar

• IMG-20161025-WA0008.jpg
    IMG-20161025-WA0008.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 23
gecmıs olsun mını onarımı kapsamaya bılır stop kırık onun dısındakı kısmını kapsar mını onarım

Arkadaşlar merhaba,Çok sükür hafriyat üstüme çıkmadan kaçabildim.korna falan bastık ama nafile.tutanak tutmadım resim çektim devam ettim.Mini onarım bunu yapar mı?yoksa park halinde vurmuş gitmiş diye tutanak mı yazayım?

Allah daha beterinden korusun. Valla ben biraz titizim bu konularda. Ben mini onarım yaptırırdım. Sigorta şirketlerinin koşulları aşağı yukarı aynıdır. Sigorta sorun ederse ve masraf çok değilse siz de yaptırabilirsiniz. Ama keşke tutanak tuttursaydınız

Kamyonlar her yerde dehşet saçıyor... verilmiş sadakanız varmış, geçmiş olsun Allah beterinden korusun...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gecmiş olsun bişicik yok bi rutuş,bi zımpara,pasta cila tamam rapora bile gerek yok :D

Geri
Üst Alt