Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk aşırı hız cezamı yedim arkadaşlar

tam olarak neredeydi musaözünü geçmişmiydin? yanlış hatırlamıyorsam musaözüsapağından sonrası meskun mahal o yolda.

o yolda pusuya yatacak binlerce yer var. görmemen normal. ancak yol kenarındaki tabelaları görmen gerekirdi. işte hiç görmedim yemem demekle olmuyor eninde sonunda çıkıyor karşına. en doğrusu sınırı hiç aşmamak.

---------- Post added at 02:41 ---------- Previous post was at 02:40 ----------

hakan basit bir örnek. ankaraya giderken bir keresinde 230 km yolda 11 ayrı noktada radar saydığım oldu. ortalama 20 km de bir nerdeyse :) genelde sene sonlarında yada tatil başlangıç bitişlerinde sapıtıyorlar.

Allah yardımcınız olsun o zaman :D İyiki istanbulda bu tarz bi uygulama yok.

hakan bir yol düşün. ankaradan çık eskişehire kadar nerdeyse hiç direksiyon kırmadan gelebilrsin çok az viraj vr ve çok güzel deverelendirilmiş. hususi denedim direksiyonu bıraksanda araba çizgisinde dönüyo :D
ve bu yolda sınıf 100. bazen 110 a kadar bir şey demiyorlar ama sadece polatlı ve ankaraya bağlı ekipler. bu hattaki en pis ekip sivrihisar ekibi.
2003 den beri gidp geliyorum o zamanlardada vardı.

eskiden ankara - es es arası çok kaza olduğu için bu uygulama bu kadar sert bu yolda. yol çok fazla düz olduğu için aşrı hız yapan çok oluyor.

tam olarak neredeydi musaözünü geçmişmiydin? yanlış hatırlamıyorsam musaözüsapağından sonrası meskun mahal o yolda.

yok ya daha oralara gelmemiştim bile yol üzerinde petrol var opetmi uspet mi öyle bişey tam hatırlamıyorum orayı 10-15km geçtikten sonra durdurdular

yok ya daha oralara gelmemiştim bile yol üzerinde petrol var opetmi tam hatırlamıyorum orayı 10-15km geçtikten sonra durdurdular

meskun mahal değil o zman bu arada eskişehire yolu düşen olursa.

1. bursa girişi her gün %100 olur.
2 kütahyayol girişi genelde meskun mahal kısımında dururlar.
3.bursa - ankara çevre yolu her gün %100 farklı yönlerde olur.
4. ankara çıkışı teksan girişinde olur. genelde akşamları organize kapısnın önünde dururlar sabahlarıda ankaraya gidiş istikameti tam karşıda.
5.şehir içi atatürk bulvarında %100 öğlen saatleri hariç işe gidiş ve işten çıkş saatlerinde olur.
6. atatürk caddesinde kameralı sistem var boydan boya. en ufak hatanda eve postalıyorlar. geçenlerde hocama dönşlerde sinyal vermediği için ceza gelmiş. resimde olunca paşa paşa ödedi.
7.çifteler caddesi mamuca yolu dönüşünü geçince olma ihtimali var. aynı yerde kardeşim 60 la cezayedi.
8. afyon yolu çıkışnda
9.mahmudşye sarıcakaya yolu üzerinde haftanın bir kaç günü oluyor.

evet şanslısınız o konuda :) inan cezayı yediğim yol otobandan farksız ve tehlikesi hiç olmayan sakin duble bi yol..devlete para kazandırmak için eniyi yollardan biri diyelim :D

bizde istanbul da otobanda 200 falan işte polislere makas atıyoruz :D

geçmiş olsun..
bi gün kısmet olursa 300+ hızla giricem radara yine aynı parayı vericem..fantezi oldu resmen benim için zaten aynı parayı veriyosun.. :D

geçmiş olsun..
bi gün kısmet olursa 300+ hızla giricem radara yine aynı parayı vericem..fantezi oldu resmen benim için zaten aynı parayı veriyosun.. :D
Benim bildiğim cezan hıza göre katlanarak artıyor.300 le neye göre aynı vereceksin cezayı yiğit kardeşim :)Ve bence sen 300 le radara gir sana sadece radar cezası yazıp bırakmazlar :D

Geri
Üst Alt