Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk aşırı hız cezamı yedim arkadaşlar

Istanbul-Ankara Yolunda radar warmı 2 haftaya gıtme ıhtımalım warda??

Gecmis olsun.Ben ayni cezayi sehir icinde azami hizin yuzde 30 nu gectgim icin 94 km hizla yemistim.

Geçmiş olsun

Siz yine iyi yırtmışsınız dicem babamın bir arkadaşı yazın İzmir'den Antalya'ya gitti aracı 2.0 TDI 140 HP Passat Comfortline yol buldukça basmış gelirkende giderkende 160-170 eve bir kağıt geliyor 1200 küsür lira ceza :D

geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla hız limiti o yollarda 99 km/s. Ben 118 le yemiştim 265 lira:(

2001- 2004te epeyce bi sıkıntım vardı radarlarla ama 2004ten bu yana hiç radarım yok. o kadar cezayı yedikten sonra yola bakmaya dikkat ettiğim kadar tabela ve pusuya yatılabilecek yerlere ve abuk subuk parketmiş araçlara daha dikkat eder oldum. Genelde otoban dışında fazla da bi süratim olmaz zaten. İzmit ile Çamlıca arası 2 gündür ibreleri epeyce bi sonlayıp gelip gidiyom. Hiç radar görmedim ama bu olmayacak anlamında değil.

Geçmiş olsun bana da 128TL ceza gelmişti, ilk kademeden yemiştim ben cezayı. Ödemedim daha ödemicem de :D

Geri
Üst Alt