Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizanın vazgecılmezlerııı :)

O kadar çok ki.
Bunu sadece bir sefer kullanmayla anlayamazsınız.Her binişinizde,kullanışınızda üstüne koyarak büyüyen bir bağımlılıktır ibiza özellikle 6L kasaysa:)
Bir otomobil fiyat+performans+çekicilik+güven anca bu kadar hissettirir.Tek sorunu ön takımdan gelen sesi onada razıyız.
Umarım birgün 6L ile tekrar buluşuruz:(

xx

O kadar çok ki.
Bunu sadece bir sefer kullanmayla anlayamazsınız.Her binişinizde,kullanışınızda üstüne koyarak büyüyen bir bağımlılıktır ibiza özellikle 6L kasaysa:)
Bir otomobil fiyat+performans+çekicilik+güven anca bu kadar hissettirir.Tek sorunu ön takımdan gelen sesi onada razıyız.
Umarım birgün 6L ile tekrar buluşuruz:(

xx

Bende bıan once dön gerı :)

Kullanışı,rahatlığı,kendimi güvende hissetmem ve seriliği başlıca aşık olduğum şeyler :) görüntüsüde ayrı bi hava kesinlikle...İbizamı seviyorummmm :))

duruşu süper zaten beni cezbeden de o oldu. gidişi harika coğu 1,6 lara kafa tutuyorum lpg de.
yakıtı düşük masraf cıkartmıyor parçası ucuz ve bol en önemlisi de bi sürü özelliği var
ön takım maalesef tek sinir bozocu kısmı.

hımmm Ibıza ahh Ibıza oncelıkle her arabayı park ettıgımde eve cıkmadan 1 kere daha 1 kere daha baktırısı eve cıktıgımda yatana kadar kackere cama cıkıp baktıgımda çöp arabasının sesını duydugumda bıle drek camdan baktırısı her dk tekrar bındırısı arabaya bındıgımde vıtrın camlarından ustundeyken bıle baktırısı hele o beyazlıgı sokak aralarından gectıgımde ufak cocukların arabaya bakkk dıyıslerı e-5 de anlamsızca ondekı aracların yol verısı:) mukemmel cizgileri kedi gibi hırcınlıgı seritten cıkarmayısı 4bındevırden sonrakı yırtan sesı ibreleri on konsolun yukarda olusu guven verısı yazmakla bıtmıyo.
I Love IBIZA ...

ibizasız cupramı olur :eek:

İbiza'dan cupra mı olur. Eğer bir araç cupra kelimesini layıkıyla yerine getirecekse buda 2.0 TFSI 265hp Leon'dur :) 1.4 Motor o kasayı kaldırmaz öyle cupra mı olur birader.

derim ve ortalığı karıştırıp uzarım ben :D

duruşu süper zaten beni cezbeden de o oldu. gidişi harika coğu 1,6 lara kafa tutuyorum lpg de.
yakıtı düşük masraf cıkartmıyor parçası ucuz ve bol en önemlisi de bi sürü özelliği var
ön takım maalesef tek sinir bozocu kısmı.

ön takımında çaresi bulundu die biliyorum cupra tdi nin arka burcları takılında düzeliyormuş galiba

Geri
Üst Alt