Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizanın vazgecılmezlerııı :)

hiç aklımda yokken babam araba almamı kafama soktuğunda hiç aklımda ibiza yoktu bi arkadaşımda vardı kullanmıştım görüntüdü ve sesi çok hoşuma gitmişti ama hiç düşünmemiştim ibiza sonra araba ararken bu canavarı gördüm ve aldım şimdiyse gerçekten severek ve keyif alarak kullanıyorum kullanırken verdiği güvene donanımına ve bastığımda içerden duyduğum sanki 1.4 tdi değilde bi canavarmış gibi çıkan sesine(kim ne derse desin müthiş zevk veriyo bana) hastayım :D (ve dışardan nasıl duyuluyo bu ses hep merak ederim)

ibiza ile tanismam 2005 yilinda oldu polo bakiyordum kendime ilk arabam olcakti tek kapi polo high line bakiodum istiyordum fakat high line polo bile ibizadan bos kaliyordu sonra ibizaya yoneldim o fiyata o kadar donanimli bir araba hayrete dusurdu beni :) sonra ibizanin icinde sport donanimi buldum iste bu bnm arabam dedim :) we ibiza 1.4 sport aldim mk4 6l kasa cok severek bindim ve cok ugrastim sonunda guzel birsey cikti ortaya sitede yeni olanlar icin resmini koyuyorum ilk goz agrimin

http://imageshack.us/photo/my-images/854/06042010165.jpg/

Uploaded with ImageShack.us

http://imageshack.us/photo/my-images/707/06042010155.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/196/11032010134.jpg/

cok ugrasmistim bu hale getirmek icin ama degmisti , eskiden boyle cupra gorunumlu ibizada cok yoktu bir siyah wardi yilmaz kardesimizin birde bnmki gecenlerde duydum yilmazin arabasi pert olmus galiba yeni sahibinde cok uzuldum .

gelelim - lerine mk4 ibiza 6l nin
cok sert sispansiyonu var bu da aracin sagindan solundan cok ses gelmesi demek ( ben baya bir ugrastim her yerini soktum yalitim yaptim geri taktim sesin %80 i kesmistim )
1.4 atmosferik 100 hp lik motorunuz varsa cok sikistirinca yag eksilmesi oluyordu ( ben killandim kronik denmesine ragmen 60 bin km de ust kapak actim valf baslarina kadar yeniledim motoru yine yapti yani gercekten kronik :) )
1.4 disel motor varsa o da 3 silindir olmasindan dolayi baya sesli ve sallantili calisiyor

+ larina gelirsek
cok agresif gorunuyor cupra ya da fr tamponla tabiki :)
fiyat performans olarak bence klasmaninda tektir cruize controlunden tutun digital klimasina anti patinaja kadar say say bitmez guzel donanima sahip ( style , sport ve signo ) bu klass icin
kullanmasi cok zewkli bir arac cok guzel yol tutuyor insanin kani kayniyor kullanirken rahat duramiyor :)

valla sattim ama aramiyor degilim aracimi zaman zaman bana seat markasini sevdiren arac olmustur ibiza satar satmaz hic dusunmeden seat bayii nin yolunu tuttum o kadar memnundum cok saglam bir araba bir kere 110 bin km kullandim ve periyoduk bakimdan baska bir problem acmadi ( sadece 1 kere atesleme bobini gitti o da dogal bu ulkedeki yakit kalitesinden kaynakli )

nerden actin yusuf konuyu anilarim depresti :) :eek:

ne gusel cenk ıste ıcını doktun bıze ne anıların varmıs :):)

Cenk'e tamamen katılıyorum. Ön-arka tampon değişikliğiyle oldukça hoş bir görüntüye sahip oluyor. Fiyat-Model yılı-Marka üçlemesindeki en iyi araç diyebilirim.

ne gusel cenk ıste ıcını doktun bıze ne anıların varmıs :):)

aynen cok severek bindigim bir arabaydi :) simdi gecenlerde gorduk yeni sahibi brz degistirmis pek hosuma gitmedi ustu full siyah yapmis 2 renk olmus yani araba birde deli bir egzoz takmis yer gok inliyor :) puhaha

Cenk'e tamamen katılıyorum. Ön-arka tampon değişikliğiyle oldukça hoş bir görüntüye sahip oluyor. Fiyat-Model yılı-Marka üçlemesindeki en iyi araç diyebilirim.

aynen abi fiyatina gore gercekten cok fazla donanim var arabada bence 6l kasanin ciktigi zamanda b segmentinin kralidir bu araba

Kullanışı,rahatlığı,kendimi güvende hissetmem ve seriliği başlıca aşık olduğum şeyler :) görüntüsüde ayrı bi hava kesinlikle...İbizamı seviyorummmm :))

Ya bu sizin imzadaki fr tamponla beyazı bi arada görünce, fr tampon araştırmaya başladım.. harika duruyor..

kendinden büyük bi araba kısacası =) performans yakıt tasarrufu aux in girişinden hız sabitlemeye mp3 den katlanır aynaya elektronik klimasına kadar full olan ve fiyat bakımından ekonomik bi araç daha ne istersin ki =) özellkle makyajlı kasadan sonra daha bi yakışıklı oldu

Fiyat ve özellik... Mesela Cupra2 almaya kalksanız 15-17 temizleri. Daha seri başka bi araç? Leon? Golf? 2000 1.6 Leon'u 17'ye vermeye nazlanıyorlar :)

ABS, EPS, ABS, 4Disk Fren, Sunroof, Dijital klima, Elektrikli aynalar, Çelik jant ve Arkasında Doğuş grubu var ayırdığım bütçeye bu kadar donanımlı başka araba bulacağımı sanmıyorum.

Geri
Üst Alt