Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'mdaki her değişiklik bu başlık altında olacak!

Engın aracına kocaman bır maşallah
Benım arkadasım buradan ayarlıyor.Hellada sıyah zemın uc led olarak yan sınyaller var.Oemvagtan sıparıs verırsen haberım olsun.

Çok teşekkür ederim Mehmet abi.Bazı parçalara bakıyorum ama tam karar veremedim ama olursa önce sana haber veririm.Hayırdır sendemi birşeyler almayı planlıyorsun?

xx

Maşallah bi yükseltme kiti eksik sonra ver elini offroad:p

Çok teşekkür ederim Mehmet abi.Bazı parçalara bakıyorum ama tam karar veremedim ama olursa önce sana haber veririm.Hayırdır sendemi birşeyler almayı planlıyorsun?

xx

Engin tt style ayak dayama alıcam.Oda oemvagta bulunuyor.Kargo otuz euro tutuyor.Ingıltereden bıle alınsa kargo 2,5 kg kadar 10 euro...Anlayacagınız sadece kargoya 30 euro vermemek ıcın beklıyorum.Alacak baska bırı cıkarsa kargoyu yarı yarıya paylaşırız oda yararlanır bende yararlanırım.

Onumuzdekı aya kadar cıkan olmazsa kargoya uc parca atıcam o sekılde alıcam tek basıma....Gerı kalan bır cok parcayı ayarladım,evde yatıyorlar

Geri
Üst Alt