Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'mdaki her değişiklik bu başlık altında olacak!

Satıldı ve bu araç için diyeceğim tek şey ayrılması zor oldu yeni sahibine ve kullanacak olanlara hayırlı olsun.
09.06.2011 karbon ibiza için son!

xx

aaa; sasirttin bizi engin..

hadi hayirlisi olsun senin icin. daha iyilerine sahip olursun insallah :)

Herkese merhaba aracımdaki her değişikliği bu başlıkta yayınlayacağım.Araçtaki ağır bakımlar dahil herşey bitti gibi.Artık modifikasyona ufaktan başlayayım dedim.Her zaman için çok araştırıp az harcayıp kalıcı şeyler yapmaktan yanayım.Daha önce karbon kaplamalarım ile ufaktan başlamıştım.Artık yüzünü gözünüde değiştirme vakti geldi.Karakterimi yansıtacak güzel bir araç ortaya çıkarmak tabi orjinalliğe bağlı kalarak değişimleri yapmak istiyorum.Buyrun ufaktan başlayalım:).

İlk satın aldığımda aracım bu haldeydi.

Alttaki linkte iç mekan ve kampana boyamaları hakkında görüntüler vardır.
İbiza'mdaki değişiklikleri beğenecekmisiniz bakalım:)
Aracımın son hali aşağıda.(Mekanik olarak bakımları tamamen bitti.Debriyaj set, komple bakım,triger seti,akü,lastik,filtreler vs vs ne gerekiyorsa yapıldı.Sonrasında değişime gittim.

xx
merhaba arcın maşallah çok tatlı olmuş ön lip nerden aldın bende 2013 ibiza var ona uyarmı acaba

Yeni gönderi alan konular içerisinde gördüm bu başlığı. Son sayfadan değil, ilk sayfadan okumaya başladım bu konuyu. Teker teker her sayfaya baktım, son sayfada son halini göreceğim diye merakla ve sabırla okudum. Ama sona geldiğimde ciddi anlamda üzüldüm. Umarım daha iyileri nasip olur, daha güzellerini yaparsın. Bu kadar emeğin üzerine bu araçtan ayrılmak çok zor olmuştur. Çok başarılı işler yapmışsın. İlham verici şeyler cidden...

Ben hotlattım galiba

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt