Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibizama lpg istiyorum

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında TalhaK tarafından paylaşıldı.

1. TalhaK

TalhaK SCW Üyesi

35
    6
    8
    1.4 ref 2012 model ibizama lpg taktirmak istiyorum gorusleriniz ve onerileriniz neler ?

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    bildiğim kadarıyla en son [MENTION=24520]memox[/MENTION] taktırdı görünce yorumlar

3. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Yakıt ekonomisi açısından yıllık yaptığınız 10.000 km ve üstü km kullanımlar içindoğru bir tercih olacaktır. marka konusunda bir çok aracımda değişik markalar kullandım sana tavsiyem taktıracağın marka ne olursa olsun işcilik parçadan daha önemli işinin ehli biri bulup taktırırsan kafan rahat eder. şimdiden hayırlı olsun

4. TalhaK

TalhaK SCW Üyesi

35
    6
    8
    Valla ben 3 ayda 5bin km yol yaptim. Araci uzun sureli dusundugum icin gerekli diye dusunuyorum :/

5. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    Doğru bir tercih olacağindan eminim, gaza basarken daha istekli basarsin bundan sonra :) Marka olayina hic aldanma mühim olan uygulanicak isciliktir, bunu ön planda tutarak yaptirmani tavsiye ederim kardesim.

6. TalhaK

TalhaK SCW Üyesi

35
    6
    8
    Varmi peki bildiginiz guvendiginiz yer ve usta orada yaptirsam ?

7. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    Evet var fakat sen hangi marka LPG Kiti düsünüyorsun, önce o konuyu kafanda kararlastirman lazim. Daha sonra tanidiklarimiza ulasir yardimci olmaya calisiriz kardesim.

8. carmentillo

carmentillo SCW Üyesi

58
    23
    8
    Talha ben 20 gün önce 2005 model 1,4 referans ibizama lovato takdırdım ilk başlarda bazı sıkıntılar oldu ama montaj la alakalıydı sanırım şehir içinde 20 kuruş yakıyo hatta altınada inebilir ben memnunum sanada tavsiye ederim

9. TalhaK

TalhaK SCW Üyesi

35
    6
    8
    Abi kendin dedin marka olayina takma diye isciligi iyiyse hemen yaptirmayi dusunuyorum..

10. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    haramidere sanayiye uğra :şoför

Sayfayı Paylaş