Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza yeni fotolarr

Daha sinirli bakıyor artık ateş topu MaaşallahMaaşallahMaaşallah

Araban varmı derdin var bişeyler yapmadan duranıyo insan egzust ucu cam filmi tampon kaplamaları derken on izgaraları bal peteğine dönüştürdüm bide yüksek gelmişti 3,5 cm preslettim son halimiz budur.
Ekli dosyayı görüntüle 8293Ekli dosyayı görüntüle 8295Ekli dosyayı görüntüle 8294Ekli dosyayı görüntüle 8296

Heh söyle abi yaaa almışsin caaaanim panjuru depoda tozlandiriyorsun..[MENTION=17541]RedLine[/MENTION] Kadir'e de vermedin taksin..taaaa nirelerden linea r panjur aldı:)))

Maşallahı var [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] nun dediği gibi alev topu mübarek..Kazasiz belasiz abicim...

ali abi maşallahı var, kazasız belasız inşallah.:eek:key:

kardeşime araba arıyorum abi satmayı düşünürsen :)
Saolasın resulcum satıs sorumlum çöllüdür bu arada benim için değerini bulan her araba satılır biraz binmeyi planlıyordum ama sorun deil senin canın saolsun

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Resul Bulabileceğin en temiz ibizalardan biridir.. 28 binde daha :eek:key:
Selçuk herkesin arabası kendine göre temizdir ama hakikaten 2008 28000km de bende rastlamadım,km fazlada yükselmez herhalde biliyosun hafta içi otoparkta yatıyo

Saolasın resulcum satıs sorumlum çöllüdür bu arada benim için değerini bulan her araba satılır biraz binmeyi planlıyordum ama sorun deil senin canın saolsun

teşekkür ederim abi ilgin için, benim için sen veya selçuk fark etmez sonuçta aynı ailenin mensuplarıyız, biri abim diğeri kardeşim :eek:key:
değeri derken abartmazsak mutlu olurum abi :D:D

Resul Bulabileceğin en temiz ibizalardan biridir.. 28 binde daha :eek:key:

selçuk, kardeşimde istanbulda öğretmen, geçenlerde araba muhabbeti oldu değiştirecem felan dedi 2004 nissan micra var kendisinde temiz düzgün düşük km ve donanımlı bi araç alacam felan diyor. bu arada araç manuelmi otomatikmi ? özellikleri ve fiyatını pm atarsan kardeşimle paylaşayım :)

teşekkür ederim abi ilgin için, benim için sen veya selçuk fark etmez sonuçta aynı ailenin mensuplarıyız, biri abim diğeri kardeşim :eek:key:
değeri derken abartmazsak mutlu olurum abi :D:D
selçuk, kardeşimde istanbulda öğretmen, geçenlerde araba muhabbeti oldu değiştirecem felan dedi 2004 nissan micra var kendisinde temiz düzgün düşük km ve donanımlı bi araç alacam felan diyor. bu arada araç manuelmi otomatikmi ? özellikleri ve fiyatını pm atarsan kardeşimle paylaşayım :)

Hocam Araba Manuel ve bulabileceğin en temiz ibizadır..
28000 Km de..

SCW Özel Fiyatını Ali abi pm atmış sana..

2008 Staylance Emocion Kırmızı

• Merkezi Kilit
  • Immobilizer
  • ABS
  • ASR
  • Elektrikli Ön Camlar
  • Elektrikli Arka Camlar
  • Dijital Klima
  • Hidrolik, Ayarlanabilir, Deri Direksiyon
  • Hız Sabitleyici
  • Yol Bilgisayarı
  • Sis Farı