Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza yeni fotolarr

abi maşallah çok diri duruyor. Allah kaza bela wermesin

Hayırlı olsun çok güzel bir İbiza..

Abi Güle Güle Kullan Kazasız Belasız yalnız Ön Tamponun Alt çıtasını sislerin oldugu bölgeye kadar kaplatsaymışın iyi olurmuş:eek:key:

Araban varmı derdin var bişeyler yapmadan duranıyo insan egzust ucu cam filmi tampon kaplamaları derken on izgaraları bal peteğine dönüştürdüm bide yüksek gelmişti 3,5 cm preslettim son halimiz budur.
IMG_0829.jpgIMG_0811.jpgIMG_0832.jpgIMG_0830.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0829.jpg
    IMG_0829.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0832.jpg
    IMG_0832.jpg
    92.4 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_0811.jpg
    IMG_0811.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_0830.jpg
    IMG_0830.jpg
    90.4 KB · Görüntüleme: 55
Araban varmı derdin var bişeyler yapmadan duranıyo insan egzust ucu cam filmi tampon kaplamaları derken on izgaraları bal peteğine dönüştürdüm bide yüksek gelmişti 3,5 cm preslettim son halimiz budur.
Ekli dosyayı görüntüle 8293Ekli dosyayı görüntüle 8295Ekli dosyayı görüntüle 8294Ekli dosyayı görüntüle 8296

ATEŞŞ Topuuuuu...:eek:

Özlemişim..:)

Bal peteği ızgaralarda fena yakışmış Allah kazasız Belasız Kullanmak Nasip etsin Maşallahı Var Türkiyenin EN Temiz İbizası:eek:key:

Izgaraların bu haliyle sanki bakışları sertleşmiş değilmi arkadaşlar

ali abi maşallahı var, kazasız belasız inşallah.:eek:key:

kardeşime araba arıyorum abi satmayı düşünürsen :)

Geri
Üst Alt