Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza sporttourer renk tavsiyesi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında ermanitouch tarafından paylaşıldı.

1. ermanitouch

ermanitouch SCW Üyesi

51
    0
    6
    Arkadaşlar,

Ibıza Sporttourer 1.2 tsı için iki renk arasında kaldım. Beyaz ve Track gri. Araç büyük ihtimalle sunrooflu (tavan rayları olmayack) ve 16'' jant olacak. Bunları göz önünde alacak olursanız

1. görünüş açısından
    2. rengin kullanışlığı açısından

Değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Saygılar,

2. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Track gri eğer koyu füme titanyum gri gibi ise bence kesinlikle o olmalı..yeni alacağım aracın rengi o olacaktır.. bence çok yakışıyor...her araca...

3. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    bordo

4. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    kesinlikle beyaz bir yıkatıyorsunuz 1 hafta istediği kadar kirlensin göstermiyor. ben sizin yerinizde olsam beyaz alıp tavanınıda camdan geri kalanınıda siyah kaplardım

5. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    track gri emsal resmi imzamda oldukça da benziyor gerçek haline track gri ya da füme güzel bir renk ama seatın kendi sitesinde belirttiği üzere bu araçlar açık renkler ile kullanılmak üzere tasarlanmış açık renklerde tasarımın çizgileri bana göre daha iyi ortaya çıkıyor. e tabi koyu renk tozu çok gösteriiyor temiz olsursa eyvallah buradayım diyor ama tozlu ise o zaman kötü ben normalde beyaz rengi sevmem araçlarda ama şeker beyazı ibizalarda gerçekten hoş duruyor. işiniz zor allah kolaylık versin.

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Sunrooflu bayilerde yok bildiğim kadarıyla arastırmıstım biraz siparişmi vericeksiniz bence gri alın

7. ermanitouch

ermanitouch SCW Üyesi

51
    0
    6
    esp paketi istediğim için sipariş vereceğim zaten

8. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    beyaz staşin wagonlara bayılıyorum buda öyle olmalı

9. ermanitouch

ermanitouch SCW Üyesi

51
    0
    6
    track gri olarak karar verdim. Görüşleriniz yardımcı oldu teşekkür ederim.

Syg.,

10. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    hayırlı olsun şimdiden açık renkler iyidir dedim bende ama dün bir kırmızı st gördüm hiç hoş durmuyordu belki benim gözüm beyaz, siyah ve gri görmeye çok alışmıştır.

Sayfayı Paylaş